سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۳:۱۲:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۹ تیر ۱۳۹۶در ۷:۱۶ ب.ظ تعداد بازدید: 389 بازدید کد خبر:67421 چاپ خبر

۲۵ تن ماهی «ماکرل» منجمد در کوهدشت معدوم شد

0

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کوهدشت از کشف محموله ۲۵ تنی ماهی ماکرل منجمد توسط کارشناسان این شبکه خبر داد. میثم شیرنسب رئیس در گفت و گو با مهر، از کشف محموله ۲۵ تنی ماهی ماکرل منجمد توسط کارشناسان شبکه دامپزشکی شهرستان کوهدشت خبر داد. وی افزود: بر اساس بازدید به عمل آمده از یک شرکت […]

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کوهدشت از کشف محموله ۲۵ تنی ماهی ماکرل منجمد توسط کارشناسان این شبکه خبر داد.

میثم شیرنسب رئیس در گفت و گو با مهر، از کشف محموله ۲۵ تنی ماهی ماکرل منجمد توسط کارشناسان شبکه دامپزشکی شهرستان کوهدشت خبر داد.

وی افزود: بر اساس بازدید به عمل آمده از یک شرکت بسته بندی در مورخه ۹۶/۳/۶ توسط کارشناسان شبکه دامپزشکی شهرستان کوهدشت از محموله ۲۵ تنی ماهی ماکرل منجمد بارگیری شده از استان سیستان و بلوچستان شهرستان کنارک، پس از بازرسی ظاهری، تغییرات نامطلوب ناشی از انجماد غیراصولی و نگهداری ناصحیح که باعث سوختگی و زرد شدن حاصل از اکسیداسیون چربی ها و همچنین تغییرات ارگانولپتیک ماهی به علت عدم رعایت زنجیره سرد محموله در طی مسیر مشاهده شد.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کوهدشت ادامه داد: پس از ارسال نمونه های اخذ شده وانجام آزمایشات تکمیلی (total count ,n.v.t) صورت گرفته، با اخذ دستور قضایی از مراجع مربوطه شهرستان کوهدشت، این محموله ضبط و معدوم سازی شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط