سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۰:۱۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۷ تیر ۱۳۹۶در ۲:۱۹ ب.ظ تعداد بازدید: 480 بازدید کد خبر:67396 چاپ خبر

پرداخت کامل اصل پول سپرده گذاران موسسه آرمان حداکثر تا ۲ ماه آینده/ گسترش تجمعات مردم

0

استاندار خوزستان گفت: اصل پول سپرده گذاران موسسه آرمان به طور کامل حداکثر تا ۲ ماه دیگر به سپرده گذاران این موسسه پرداخت می شود. به گزارش کشکان، این وعده جدید در حالی داده می شود که امروز شاهد گسترش تجمعات سپرده گذاران این مؤسسه در استان های خوزستان و لرستان بودیم. غلامرضا شریعتی استاندار […]

استاندار خوزستان گفت: اصل پول سپرده گذاران موسسه آرمان به طور کامل حداکثر تا ۲ ماه دیگر به سپرده گذاران این موسسه پرداخت می شود.

به گزارش کشکان، این وعده جدید در حالی داده می شود که امروز شاهد گسترش تجمعات سپرده گذاران این مؤسسه در استان های خوزستان و لرستان بودیم.

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در مصاحبه اختصاصی با ایرنا خوزستان آخرین اقدامات انجام شده در خصوص رفع مشکلات سپرده گذاران موسسه آرمان را تشریح نمود و گفت: در گفت و گو با سیف رئیس کل بانک مرکزی و حیدری معاون وی مقرر شد تمامی سپرده های سپرده گذاران بزودی آزاد شود.
وی افزود: طی شب گذشته و امروز چندین بار با سیف و حیدری به صورت تلفنی گفت و گو و درزمینه راهکارها ارائه سپرده های سپرده گذاران آرمان ، توافق حاصل شده است.
شریعتی با انتقاد از کسانی که تنها کارشان ایجاد یاس در مردم است گفت: این مشکلات برآمده از کارهای غیر قانونی گذشته است که منتقدین دولت آن را متوجه این دولت کرده اند.
وی گفت: در عین حال ما در مقابل تک تک مردم مسئولیت داریم و تمام تلاش خود را برای احقاق حقوقشان به کار گرفته ایم
در بررسیهای بانک مرکزی مشخص شد که موجودی این موسسه با اصل سپرده های مردم مطابقت دارد و مشکلی برای پرداخت وجود ندارد.
حداکثر تا دو ماه آینده اصل سپرده افراد تماما پرداخت می شود.
مابقی مطالبات سپرده گذاران نیز بعد از آن بررسی و نحوه ارائه آن به اطلاع سپرده گذاران خواهد رسید.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. به خدا این حرفها دروغه میخوان مردم آرام بشن …

  [پاسخ]

 2. کاراین دولت فقطشده دروغ ،سر کیسه کردن،تابوی احمدی نژاد،کم مانده بگن دیشب احمدی نژاد که همه تو خواب بودند پولا را با فرغون برد،بابا بسه احمدی نژاد رفته حاضرم به جرات قسم بخورم احمدی نژاد دیگه نیست ،فرافکنی تا کی،دولت دزد ی وبی تدبیری پول مردمو پس بدید ،دزدی ،خیانت ،مظلوم نمایی، کردن کشی،در این دولت نهادینه شده،

  [پاسخ]

 3. سلام
  وا فریادا یا محمدا…
  بداد غارت شدگان موسسه آرمان برسید….
  مردم بدبختی که همه دارایی شان را در این موسسه گذاشتند. چقدر جالب چند روز بعد از انتخابات تازه فهمیدند این موسسه مجوز نداره. مردم بدبخت و زجر کشیده خوزستان که ۸سال با نثار کردن بهترین هاشون این مملکت را نجات دادند حالا این وضعیتش. وقتی عرضه ندارند با این همه منابع اشتغال زایی کنند با بی تدبیری اندوخته های مردم را نابود نکنید. درود بر شرف دکتر همایون یوسفی نماینده اهواز که مرتبا پیگیرند.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط