سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۰:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۵ تیر ۱۳۹۶در ۵:۱۶ ب.ظ تعداد بازدید: 713 بازدید کد خبر:67372 چاپ خبر

دیدار ملکشاهی‌راد با فرشاد حیدری معاون نظارتی بانک مرکزی و سهام‌داران موسسه آرمان/ مشکل سپرده‌گذاران موسسه آرمان (وحدت) در حال پی‌گیری است و حل می‌شود

0

وعده نماینده خرم‌آباد:

موسسه آرمان در راه ادغام است. به گزارش کشکان، محمدرضا ملکشاهی‌راد نماینده خرم آباد و چگنی روز یکشنبه چهارم تیرماه در ادامه پی‌گیری‌ها برای حل مشکل سپرده‌گذاران موسسه آرمان به بانک مرکزی رفت و لا فرشاد حیدری معاون نظارتی بانک مرکزی و سهام‌داران موسسه آرمان که در بانک مرکزی حضور یافته بودند، دیدار و گفتگو […]


موسسه آرمان در راه ادغام است.

به گزارش کشکان، محمدرضا ملکشاهی‌راد نماینده خرم آباد و چگنی روز یکشنبه چهارم تیرماه در ادامه پی‌گیری‌ها برای حل مشکل سپرده‌گذاران موسسه آرمان به بانک مرکزی رفت و لا فرشاد حیدری معاون نظارتی بانک مرکزی و سهام‌داران موسسه آرمان که در بانک مرکزی حضور یافته بودند، دیدار و گفتگو کرد.
وی از مسئولان بانک مرکزی خواستار مساعدت و همکاری بیشتر  برای حل مشکل سپرده‌گذاران موسسه آرمان شد.

فرشاد حیدری معاون نظارتی بانک مرکزی ضمن ارائه گزارشی درباره اقدامات صورت گرفته از عزم جدی بانک مرکزی برای حل مشکل سپرده‌گذاران موسسه آرمان خبر داد.

در پایان این دیدار ملکشاهی‌راد نماینده خرم‌آباد و چگنی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری یافته اعلام کرد با مساعدت بانک مرکزی در آینده نزدیک با نهایی شدن ادغام موسسه آرمان با یکی از موسسات مالی مجاز، مشکل سپرده‌گذاران موسسه آرمان حل می‌شود.

 

مرجع:‌ یافته

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. باوجوداقای حیدری تمام مشکلات اقتصادی حل خواهدشدفقط بایدصبوربودوبهش اجازه بدهند

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط