سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۱:۴۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۱ فروردین ۱۳۹۲در ۹:۰۶ ق.ظ تعداد بازدید: 279 بازدید کد خبر:6737 چاپ خبر

دو آموزشگاه تیزهوشان در کوهدشت راه اندازی می شود

0

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت از راه اندازی دو آموزشگاه تیزهوشان در این شهرستان خبر داد. بهمن نریمانی در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: این دوآموزشگاه در قالب یک دبیرستان دخترانه و یک دبیرستان پسرانه و با ظرفیت هرکدام سه کلاس 30 نفره سال تحصیلی جدید آغاز به کار خواهند کرد. وی […]

24334324

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت از راه اندازی دو آموزشگاه تیزهوشان در این شهرستان خبر داد.

بهمن نریمانی در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: این دوآموزشگاه در قالب یک دبیرستان دخترانه و یک دبیرستان پسرانه و با ظرفیت هرکدام سه کلاس 30 نفره سال تحصیلی جدید آغاز به کار خواهند کرد.

وی افزود: آزمون ورودی این آموزشگاهها اردیبهشت سال جاری برگزار خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت یادآورشد: آموزشگاه تیزهوشان برای نخستین بار است که در کوهدشت راه اندازی شود و قبلا دانش آموزان کوهدشتی برای نام نویسی در این آموزشگاه به خرم آباد می رفتند.

نریمانی ضمن برشمردن برخی ویژگی های آموزشگاههای تیزهوشان از جمله داشتن کلاس های فوق برنامه و کادر گزینشی مجرب و اعتبارات ویژه یادآور شد: ازطریق این آموزشگاه ها می توان دانش آموزان نخبه را شناسایی کرد.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. ضمن تبریک به مردم شریف کوهدشت وتیزهوشان این مرز وبوم به عنوان یک فرهنگی از این اقدام ریاست محترم آموزش وپرورش کوهدشت جناب آقای نریمانی تقدیر وتشکر می نمایم امیدوارم که هرروز شاهد آبادانی بیشتر این مرز وبوم باشیم .

    [پاسخ]

  2. درود بر چنین مدیران شایسته ای نه مدیرانی که فقط سیاست بازی وروزمره گی پیشه کارشان بود.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط