سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۷:۲۴:۴۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۳ تیر ۱۳۹۶در ۱۰:۳۵ ق.ظ تعداد بازدید: 1,244 بازدید کد خبر:67363 چاپ خبر

ارسال پرونده محکومین پرونده غیر اخلاقی گراب به اجرای احکام جهت اجرای حکم

0

خبر فوری

به گزارش اختصاصی کشکان، بر اساس اطلاعات واصله از یک منبع آگاه پرونده اتهامی دو تن از محکومین کلیپ غیر اخلاقی گراب که در شعبه اول دادگاه کیفری استان منتهی به صدور حکم رجم (سنگسار) گردید و در دیوان عالی کشور تایید گردید جهت اجرای حکم رجم به اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب کوهدشت […]


به گزارش اختصاصی کشکان، بر اساس اطلاعات واصله از یک منبع آگاه پرونده اتهامی دو تن از محکومین کلیپ غیر اخلاقی گراب که در شعبه اول دادگاه کیفری استان منتهی به صدور حکم رجم (سنگسار) گردید و در دیوان عالی کشور تایید گردید جهت اجرای حکم رجم به اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب کوهدشت ارسال شده است.
این منبع آگاه با با اعلام این خبر عنوان نمود: حکم صادره قطعیت یافته است و جهت اجرای نهایی حکم و تشریفات قانونی به اجرای احکام کوهدشت ارسال شده است و باید منتظر اقدامات بعدی ماند، لکن آن چیزی که اهمیت دارد سرعت عمل همراه با دغدغه دستگاه قضا در برخورد با مفاسد اجتماعی که وجدان جامعه را به چالش کشیده است می باشد که در جای خود قابل تقدیر و تشکر است.

این منبع آگاه بیان داشت: برخلاف تبلیغات مسموم جریان ضد انقلاب، بعد از انقلاب به ندرت حکم رجم صادر شده است و این حکم از معدود و انگشت شمارترین احکام صادره با موضوع رجم است که نشان از اهمیت موضوع و تأثیر منفی آن بر فضای روانی جامعه است.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. ورود خدا بر دستگاه قضا و قضات عادل بابت صدور این حکم

  [پاسخ]

 2. قطعااجرای این حکم باتوم به تعصبات قومی قبیله ای عواقب شومی بدنبال خواهد داشت

  [پاسخ]

 3. آفرین بر قضات عادل و دادستان و رییس دادگستری کوهدشت

  [پاسخ]

 4. سلام امیدوارم هرچه زودترحکم اجرابشه تادرس عبرتی بشه براامثال این افرادتاشایدبساط بی بندباری برچیده بشه

  [پاسخ]

 5. ما دوست داریم با پخش کننده فیلم نیز همین برخورد شود

  [پاسخ]

 6. لزومی نداره که این خبر را دنبال کنی و هربار در این مورد خبر بذاری داخل سایتت. متاسفیم

  [پاسخ]

 7. اگر قضات بدون توجه به حاشیه ها و به دور از سیاست با کجروی های اجتماعی برخورد کند هم رضایت خدا و هم رضایت مردم را به دنبال خواهد داشت. درود بر قاضی شجاع و پاک دست جناب رازانی.

  [پاسخ]

  وحید محمدی در :

  چه ربطی به رازانی دارد دادستان آقا حسینی است

  [پاسخ]

 8. سلام ودرود خداوند بر قضات شجاع ودلیر دراجرای این حکم خداپسدانه بویژه جناب رازانی دادستان استان وبازپرس کوهدشت جناب سوری ودادستان شجاع شهرکوهدشت جناب حسینی وپرسنل شجاع نیروی انتظامی کوهدشت دردستگیری مجرمین وسپردن به قانون حال حکم کی اجرا می شود تادرس عبرتی برای دیگرافرادی که دنبال ناموس مردم باشند

  [پاسخ]

 9. سلام.دستگاه قضا کارشو بلد وقطعا هیچ گونه مماشاتی رو این قضیه نداره.ولی واسه سایتی که ۲۴ ساعته پیگیر این قضیه است متاسفام.

  [پاسخ]

 10. به نظر من گناهکار اصلی کسیست که این فیلم رو پخش کرده اول باید با اون برخورد بشه بعدش با این دو نفر.ولی همه کسانی که این مساله رو به جای این که کم رنگ تر کنند پرنگ تر میکنند اونا هم گناه کارن تو این مساله.به نظرم این دو تا رو باید هرکدوم جدا جدا تعبید کنن به جاهای دور و کارهای سختی انجام بدن حکم سنگسار واقعا حکم سنگینیه تو این جامعه ای که ما تو جهان ادعای مسلمان بودن داریم و دنیا دنیایه اینترنت و ما تو این موقعیت جلوی چشم رسانه های جهان هستیم واقعا ابروم میره با این حکم تو جهان.من تو روزنامه خوندم که یه زن تو یکی از شهرهای کشورمون به علت کشیدن مواد بچه یکسالش رو میبره تو حمام ونفت میریزه روش واتیشش میزنه واقعا در برابر کار این به نظرتون حکم این زن رو باید چی بدن که ادم حتی تصورش هم میکنه ناراحت میشه.به نظرم مسولین باید رو این حکم تجدید نظر کنن.

  [پاسخ]

 11. خدا کند زودتر این حکم اجرا بشه تا کمی دل مردم منطقه طرحان ارام بشه کسی هیچ حرکتی نمی‌کند مردم چشم براه اجرای حکم هستن

  [پاسخ]

 12. باید باپد باپخش کننده فیلم برخورد شود

  [پاسخ]

 13. باسلام کاش زودتر حکم اجرا بشه به خدا این قضیه آبروی کل کوهدشت را برد من دلم برای شوهر و برادرها واقوام زنه میسوزه چون این جور اتفاقات تا سالیانه سال باعث خجالتی وناراحتی میشه اگر شاید مثلا این اتفاق در شهرهای بزرگ انعکاسی نداشته باشد ولی درمناطق لرولک زبان تأثیر خیلی بدی را مخصوصا روی اقوام نزدیک دارد کاش حکم سنگسار اجرا بشه تا کمی از آلام این دسته از عزیزان بکاهد من که خودم ساکن نورآباد هستم هنوز که هنوز است از این قضیه خیلی ناراحتم

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط