سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۲۲:۲۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۰۳ تیر ۱۳۹۶در ۱۰:۲۶ ق.ظ تعداد بازدید: 1,093 بازدید کد خبر:67357 چاپ خبر

در ضیافت افطار اصلاح طلبان در کوهدشت چه گذشت؟

0

ما برآنیم تا روشن و عیان هشدار دهیم کوهدشت جای مدیران دوزیست، دوپای، دونبش و دو چهره نیست و مبادا آنکه کسانی که در تهران و استان راهنمائی چپ میزنند و در کوهدشت به راست می پیچند، باز هم طلایه دار مدیریت باشند!

ضیافت افطاری جوانان حامی روحانی با میزبانی ستاد جوانان و دانشجویان ستاد دکتر روحانی شاخه شهرستان کوهدشت برگزار شد.

در این ضیافت که برای اعضای ستاد جوانان و دانشجویان برگزار شد، جمعی از اصلاح طلبان شاخص استانی و دبیران احزاب شهرستان دعوت شدند و در جمع جوانان حضور یافتند.
در ابتدای برنامه، بهنام دوستی قائم مقام ستاد جوانان شهرستان از حضور میهمانان تقدیر و تشکر کرد و سپس محمد آزادبخت کاندیدای اصلاح طلبان در انتخابات مجلس دهم و از فعالان سیاسی اصلاح طلب به ایراد سخنرانی پرداخت.

در ادامه برنامه علی اصغر اسفندیارپور به تحلیل اوضاع سیاسی کشور و استان پرداخت و در پایان رئیس ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی در کوهدشت مجتبی قلندری دعوت به قرائت بیانیه پایانی شد.
…………………
مجتبی قلندری: جوانان که با همه تنگناها و وعده های رقیب و فرصت ستانده شده باز هم به برنامه ها و شعار های این دولت امیدوار بوده و با اطمینان کلید قوه مجریه را به ناخدای تدبیر و امید سپردند.
آنچه باطل کننده سِحر و فسون ساحران رسانه ای و مُتملقان آستان قدرت بود چیزی جز چند دقیقه سخن سید همیشه خندان و تکثیر آن نسخه در تیراژ ستارگان توسط جوانان در فضای  حقیقی و مجازی نبود.
کوهدشت این شهر دلخسته از نامرادی ها با افتخار در ۲۹ اردیبهشت نامی ماندگار و همیشه جاوید از خود به جای گذاشت و نخستین شهری بود که در رتبه اول اعتماد به دکتر روحانی بر صدر فرهیختگی و فهم و درک اقتضائات زمانه گواه شد.
آنانکه نام نماینده ارشد دولت در شهرستان را به یدک می کشند حتی از پذیرش جوانان ستاد دکتر روحانی این قهرمانان و سازندگان این حماسه استنکاف می ورزند. ما برآنیم تا روشن و عیان هشدار دهیم کوهدشت جای مدیران دوزیست، دوپای، دونبش و دو چهره نیست و مبادا آنکه کسانی که در تهران و استان راهنمائی چپ میزنند و در کوهدشت به راست می پیچند، باز هم طلایه دار مدیریت باشند!

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. جانا سخن از زبان ما می گویی
  احسنت بر جوان شجاع و با تدبیر شهرم که با شجاعت حرف دل مردم طرهان بزرگ را بیان کرد درود بر مجتبی قلندری عزیز شجاعتت ستودنیست جوان اصلاح طلب شهرم

  [پاسخ]

 2. درود بر اعضای ستاد جوانان دکتر روحانی در شهرستان کوهدشت این روشنگران را اصلاح

  [پاسخ]

 3. اینجور جلسات خوب است .از طرف هرکس باشد خوب است . اصلاح طلب و اصولگرا ندارد .هر از گاهی لازم است اوضاع مملکت و شهرستان کوهدشت بررسی شود تا کمبودها و نبودها یادآوری شود . این قشر جوان کار خوبی کردند انشاالله همه طیفها و سلیقه ها ادامه دهند .

  [پاسخ]

 4. ضیافت افطار با متلک و کنایه و توهین
  انشالله این روزه قبول باشد

  [پاسخ]

 5. راست میگه کوهدشت جای مدیران دوپا نیست!

  [پاسخ]

 6. درود بر مهدی دوست محمدی و سایت کشکان که به خط اصلی خود که حمایت از اصلاح طلبان هست برگشته باور کن خیلی خوشحالم …..
  درود بر سایت کشکان ما منتظر حمایت های بعدی شما از اصلاح طلبان هستیم دوست محمدی عزیز این حرکت شما اختلافات بین اصلاح طلبان کوهدشته را از بین خواهد برد
  پیام ما اصلاح طلبان به ملکشاهی روشنه راه ما با شما یکی نیست

  [پاسخ]

  فرهنکی در :

  هر چه از دستت براید کوتاهی نکن

  [پاسخ]

 7. باسلام
  نفس تشکیل اینگونه جلسات خوب است.ام رعایت نکات اخلاقی را در هرجایی باید در اولویت قرار داد.
  تقسیم افراد انسانی به دو زیست و (( دوپایی )) ِِکه بیشتر دسته بندی در دنیای حیوانات است را شایسته ندیدم.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط