سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۰:۴۶:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۳۱ خرداد ۱۳۹۶در ۳:۴۳ ق.ظ تعداد بازدید: 695 بازدید کد خبر:67206 چاپ خبر

سکوت صدا و سیما و معاون کوهدشتی بانک مرکزی، سپرده گذاران مؤسسه آرمان را ناامید و خشمگین کرد

0

به گزارش پایگاه خبری کشکان، در حالی که سپرده گذاران مؤسسه مالی و اعتباری آرمان از سراسر کشور به برنامه گفتگوی ویژه خبری پیامک زده بودند و بی صبرانه منتظر شنیدن اخبار خوش از سرنوشت سپرده های خود نزد این مؤسسه بودند در کمال ناباوری با سکوت و انفعال مطلق مجری و مهمانان برنامه در […]


به گزارش پایگاه خبری کشکان، در حالی که سپرده گذاران مؤسسه مالی و اعتباری آرمان از سراسر کشور به برنامه گفتگوی ویژه خبری پیامک زده بودند و بی صبرانه منتظر شنیدن اخبار خوش از سرنوشت سپرده های خود نزد این مؤسسه بودند در کمال ناباوری با سکوت و انفعال مطلق مجری و مهمانان برنامه در این خصوص مواجه شدند. نه فرشاد حیدری معاون کوهدشتی نظارتی بانک مرکزی نه رییس کمیسیون اقتصادی مجلس هیچکدام کوچکترین اهمیتی به نگرانی فزاینده مردم محروم و مظلوم سپرده گذار مؤسسه آرمان ندادند.
همین مسأله موجب شده سپرده گذاران بی شمار این مؤسسه در گروه های متعدد و مختلف تلگرامی بسیار خشمگین و ناراحت شده و برای تجمعات و اقدامات عملی از فردا صبح که می تواند تبعات اجتماعی منفی فراوانی به دنبال داشته باشد برنامه ریزی کنند.
جای بسی تأسف است که چگونه مسؤلان بانک مرکزی، نمایندگان مجلس و مسؤلان دولتی این رویه را که بویی از تدبیر و امید در آن نیست در پیش گرفته اند و چرا به دنبال راه های بهتری برای اجرای قانون و ساماندهی مؤسسات مالی نیستند که در آن کمتر مردم مظلوم که بخش عظیمی از آنان از قشر محروم، بی پناه و بی بضاعت جامعه هستند متضرر شده و رنج بکشند.
هشدار می دهیم! چنانچه تا پایان هفته اطمینان خاطر کافی به سپرده گذاران مؤسسه آرمان به ویژه در تهران و استان های غربی و جنوبی کشور در خصوص تأمین امنیت سپرده هایشان داده نشود اتفاقات ناگوار و مشکلات اجتماعی گسترده ای به بار خواهد آمد که خلاف امنیت ملی و نظم حاکم بر جامعه حاصل از سال ها جانفشانی فرزندان این مرز و بوم بوده و مسؤلان بانک مرکزی، نمایندگان مجلس و مدیران دولت تدبیر و امید باید نسبت به هرگونه عواقب احتمالی اقدامات خود در پیشگاه خدا، امام و شهیدان، رهبر عظیم الشان انقلاب و سایر مسؤلان عالی رتبه نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران پاسخگو باشند!

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. بنده مدت ۱ ماهی است مدام اخبار موسسات رارصد میکنم ولی متاسفانه تاکنون هیچ کسی از بانک مرکزی درخصوص موسسه ارمان هیچگونه بحث به صورت رسمی نداشته است وتاکنون مردم از تجمعات جلوگیری نموده اند متاسفانه اگر تجمعات دوباره به وجود بیاید وتبعات اجتماعی که داشد دیگر چه کسی باید جوابگوباشد

  [پاسخ]

 2. خدا لعنت کنه همچین آدمای رو یعنی صدای همشهریاش که مظلوم ترین و محروم ترین مردم ایرانه رو نشنیده

  [پاسخ]

 3. باتشکر‌از‌ش
  ما‌عزیزان‌متاسفانه‌در‌کشور‌مادزدان‌بانک‌نمیزنند‌بلکه‌بانک‌تاسیس‌میکنند

  [پاسخ]

 4. با‌سپاس‌ازشما. باهموطنان‌مالباخته‌درد‌مشترک دارم‌.‌ درایران‌دزدان‌بانک‌نمیزنند‌ولی‌بانک‌تاسیس‌میکنند

  [پاسخ]

 5. دراین ماه عزیزلطفاانصاف داشته باشیم حیدری چقداعلام کنه که پول درموسسات غیرمجازسرمایه گذاری نکنید

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط