سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۷:۲۵:۴۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۸ خرداد ۱۳۹۶در ۹:۰۶ ق.ظ تعداد بازدید: 302 بازدید کد خبر:67195 چاپ خبر

کشف کلاهبرداری میلیاردی در خرم‌آباد

0

رئیس پلیس آگاهی لرستان خبر داد

رئیس پلیس آگاهی لرستان گفت:کلاهبرداری یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریالی در خرم‌آباد کشف و یک نفر در این زمینه دستگیر شد. عباس نظری ظهر امروز در جمع خبرنگاران بیان داشت: در پی دریافت یک فقره پرونده حاوی شکایت فردی مبنی بر اینکه دارای مغازه عمده فروشی مواد غذایی است و شخصی با مراجعه به […]

رئیس پلیس آگاهی لرستان گفت:کلاهبرداری یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریالی در خرم‌آباد کشف و یک نفر در این زمینه دستگیر شد.

عباس نظری ظهر امروز در جمع خبرنگاران بیان داشت: در پی دریافت یک فقره پرونده حاوی شکایت فردی مبنی بر اینکه دارای مغازه عمده فروشی مواد غذایی است و شخصی با مراجعه به وی با ترفند خرید، مقادیری کالا با روش‌های فریب کارانه از وی کلاهبرداری کرده است، رسیدگی به پرونده در دستور کار پلیس آگاهی لرستان قرار گرفت.

وی افزود: از آنجایی که احتمال ادامه فعالیت کلاهبردار به صورت گسترده در سراسر کشور متصور بود، تیمی از کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری عملیات شناسایی و دستگیری وی را آغاز کردند.

رئیس پلیس آگاهی لرستان عنوان کرد: ماموران با انجام فعالیت‌های گسترده اطلاعاتی و استعلامات قضائی و انتظامی، موفق به شناسایی مخفیگاه فرد کلاهبردار در خرم‌آباد شده و در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

نظری اظهار داشت:در بازجویی‌های به عمل آمده متهم اعتراف کرد مبلغ یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال از اجناس مغازه شاکی را خریداری و آنها را بارگیری و در جلوی یک مغازه خالی کرده و به بهانه انتقال وجه از دستگاه‌های خودپرداز به حساب شاکی، وی را از محل دور کرده و در این راستا همدست متهم ، پس از جابه جایی کالا به مکان دیگری منتقل و خود متواری می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی لرستان با بیان اینکه متهم از مجرمان حرفه ای و سابقه‌دار در امر کلاهبرداری به این شیوه می باشد،خاطرنشان کرد:متهم پس از تکمیل پرونده ،در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط