سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۷:۲۵:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۲ خرداد ۱۳۹۶در ۴:۰۵ ق.ظ تعداد بازدید: 409 بازدید کد خبر:67143 چاپ خبر

آغاز ساخت مدرسه ۲ کلاسه در روستای کله گاوراه کوهدشت

0

با حضور مسئولین استانی و شهرستان انجام شد:

در ایام ولادت با سعادت کریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی(ع) و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی کلنگ ساخت مدرسه دو کلاسه زنده یاد کاوه کیانی بر زمین زده شد. این آموزشگاه در روستای کله گاوراه از توابع بخش مرکزی شهرستان کوهدشت با مشارکت خیّر مدرسه ساز خانم فاطمه محمودوند؛ به نیابت از […]

در ایام ولادت با سعادت کریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی(ع) و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی کلنگ ساخت مدرسه دو کلاسه زنده یاد کاوه کیانی بر زمین زده شد.

این آموزشگاه در روستای کله گاوراه از توابع بخش مرکزی شهرستان کوهدشت با مشارکت خیّر مدرسه ساز خانم فاطمه محمودوند؛ به نیابت از زنده یاد کاوه کیانی احداث خواهد شد.

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کوهدشت، در مراسم آغاز به کار این پروژه؛ حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی امام جمعه محترم شهرستان کوهدشت، ضمن تقدیر و تشکر از عمل خداپسندانه خانواده مرحوم کیانی اظهار داشت: امام علی (ع) و امام حسن مجتبی(ع) به ما آموختند که اسلام مکتب بخشش و بزرگواری است. وی با بیان اینکه دانش آموزان سرمایه های اصلی هر جامعه ای هستند از مردم منطقه خواست برای ساخت مدرسه حداکثر همکاری را داشته باشند.

حسن رضا برخورداری ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و محکوم کردن جنایات داعش در ترور جمعی از هموطنانمان اظهار داشت: یکی از بهترین و ماندگارترین اعمال خیرخواهانه ساخت مدرسه است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت ضمن قدردانی از تلاشها و سرمایه گذاری خیّر مدرسه ساز اظهار امیدواری کرد روحیه ی خانواده زنده یاد کاوه کیانی الگوی همه ی ما باشد.

محمد چگنی مدیرکل نوسازی مدارس استان لرستان زیربنای آموزشی این آموزشگاه را یکصدوسی و پنج مترمربع عنوان کرد و افزود: هزینه ساخت این آموزشگاه دو کلاسه مشارکتی دومیلیاردوچهارصد میلیون ریال برآورد شده است که از این میزان مبلغ ششصد میلیون ریال توسط خانواده محترم کیانی تامین می شود.

 

دیدگاه

  1. خداوندروح مرحوم کیانی راباارواح خوبان محشورگرداند.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط