سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۴۸:۰۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۲۰ فروردین ۱۳۹۲در ۹:۰۳ ق.ظ تعداد بازدید: 584 بازدید کد خبر:6712 چاپ خبر

برگزاری آیین هفته سلامت در مدارس کوهدشت

0

  به گزارش لکنا؛ برنامه های هفته سلامت درکوهدشت آغازشد.دراین آیین که درمدرسه ی نمونه ی عفت و با حضور حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه، بهمن نریمانی مدیر آموزش و پرورش، دکتر امرایی رییس شبکه بهداشت و درمان و حسن امرایی معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کوهدشت برگزارشد , به اجرای مراسمی نمادین […]

haftea_tandorosteyvselamat_tiytiffhg_jpg

 

به گزارش لکنا؛ برنامه های هفته سلامت درکوهدشت آغازشد.دراین آیین که درمدرسه ی نمونه ی عفت و با حضور حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه، بهمن نریمانی مدیر آموزش و پرورش، دکتر امرایی رییس شبکه بهداشت و درمان و حسن امرایی معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کوهدشت برگزارشد , به اجرای مراسمی نمادین پرداخته شد.
در این مراسم دکتر امرایی پیرامون فشار خون و رژیم های غذایی مضر به ایراد سخن پرداخت . همچنین امام جمعه ی کوهدشت با بیان این که نظافت و بهداشت نشأت گرفته از ایمان هستندبه تشریح دستورات اسلام در خصوص رعایت بهداشت پرداخت.

بنابراین گزارش بهمن نریمانی نیز در سخنانی به تشریح بهداشت فردی، بهداشت عمومی و بهداشت روانی پرداخت و اظهار داشت: بهداشت در مدارس یکی از ارکانی است که اگر رعایت شود، سلامتی جامعه را به دنبال دارد .

مدیر آموزش و پرورش کوهدشت افزود:شما دانش‌آموزان سفیران فرهنگی در خانواده و جامعه هستید که نقش مهمی در ایجاد فرهنگ اسلامی در بین خانواده‌ها برعهده دارید؛ نقشی که فرهنگ سلامت , جزئی از آن است .

در پایان این مراسم از سوی شبکه ی بهداشت و درمان کوهدشت , به ۳نفر از دانش آموزان برتر شرکت کننده در مسابقه ی هفته سلامت , جوایزی اهدا شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط