سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۷:۲۵:۴۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۶در ۵:۲۳ ب.ظ تعداد بازدید: 573 بازدید کد خبر:67108 چاپ خبر

چرا مسئولان و نمایندگان لرستان پیگیر جدی پول مردم در مؤسسه آرمان نیستند؟!

0

به گزارش کشکان به نقل از یافته، اگر چه برخی نمایندگان لرستان در صحن مجلس تذکر شفاهی به وزیر کشور و رئیس کل بانک مرکزی داده‌اند اما هیچ‌کدام به صورت کتبی همانند نمایندگان دیگر استان‌ها پی‌گیر حل و فصل مشکلات ایجاد شده توسط موسسه اعتباری آرمان (توسعه/وحدت/فردوسی) نشده‌اند! به نظر می‌رسد سهامداران این موسسه بدون […]

به گزارش کشکان به نقل از یافته، اگر چه برخی نمایندگان لرستان در صحن مجلس تذکر شفاهی به وزیر کشور و رئیس کل بانک مرکزی داده‌اند اما هیچ‌کدام به صورت کتبی همانند نمایندگان دیگر استان‌ها پی‌گیر حل و فصل مشکلات ایجاد شده توسط موسسه اعتباری آرمان (توسعه/وحدت/فردوسی) نشده‌اند!

به نظر می‌رسد سهامداران این موسسه بدون هیچ‌گونه فشاری از جانب بانک مرکزی، مسئولان لرستان و نمایندگان، قصد دارند با تامین مبلغی طی روزهای آتی، سپرده‌های زیر یک میلیون را پرداخت و مابقی را موکول به بعد از اخذ اقساط وام‌های کلان و سنگینی اهدایی از سوی برخی مسئولان موسسه به مدیران نهادهای لرستان، اطرافیان آن‌ها و کارکنان خود نمایند که در آن صورت حداقل به چند ماه زمان نیاز است!

مسئولان این بانک به طور میانگین به هر یک از کارکنان خود حدود ۱۰۰ میلیون تومان وام مسکن، خرید خودرو، ازدواج و .. با زمان بازپرداخت طولانی و و بهره پایین داده‌اند و در کنار آن وام‌های کلان و خارج از ضابطه بسیاری نیز به برخی مسئولان لرستان داده‌اند و در حقیقت منابع نقد مردم را صرف هزینه‌های وام کارکنان و نیز وام‌های خارج عرف و مسأله‌دار به مسئولان نموده‌اند که با این کار، باعث ایجاد مشکلات مالی شدید برای مردم محروم لرستان شده‌اند و به رغم وعده‌های مکرر، هنوز زمان خاصی برای بازپرداخت سپرده‌ها اعلام نکرده‌اند.

آن‌چه در این خصوص عجیب به نظر می‌رسد این است که بانک مرکزی ادعا می‌کند این موسسه مشکل نقدینگی و مالی ندارد، اما بانک مرکزی جلوی حساب‌های موسسه را برای بازپرداخت به مردم مسدود نموده و در عوض فشار به سهامداران جهت پرداخت پول مردم، گویا قصد دارد به یاری سهامداران بشتابد تا به جای پرداخت پول مردم از دارایی و اموال سهامداران، آن‌ها پول را در مدت‌زمان طولانی و از راه دریافت اقساط وام‌های غیرقانونی و مخفیانه‌ای که برخی از مسئولان و کارکنان موسسه و اطرافیان آن‌ها اهدا شده، پرداخت نمایند که این کار یقیناً پروسه‌ای زمان‌بر خواهد بود و باعث ایجاد مشکلات عدیده برای مردم محروم لرستان خواهد شد.
مسئولان لرستان و نمایندگان مردم این استان در مجلس اگر واقعا دلسوز مردم هستند باید از این فرصت استفاده کرده و آنان نیز بر فشارها به بانک مرکزی بیافزایند تا مسئولان  بانک از لجاجت دست برداشته و به جای فشار بر سپرده‌گذاران، به سهامداران جهت پرداخت هر چه سریع‌تر پول مردم، فشار وارد بیاورند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط