سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۶:۳۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۶در ۷:۲۹ ق.ظ تعداد بازدید: 449 بازدید کد خبر:67097 چاپ خبر

لاریجانی: بانک مرکزی و وزارت اقتصاد به موضوع مؤسسه آرمان ورود کردند/ برگزاری جلسه ستاد مرکزی مؤسسه در خرم آباد

0

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بانک مرکزی و وزارت اقتصاد به موضوع مؤسسه آرمان ورود کرده‌اند. به گزارش کشکان به نقل از مهر، در ادامه جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی مجید کیانپور نماینده درود و ازنا در تذکر شفاهی گفت: ۵۵۰ میلیارد تومان از سپرده‌های مردم توسط مؤسسه مالی اعتباری آرمان جذب شده، […]

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بانک مرکزی و وزارت اقتصاد به موضوع مؤسسه آرمان ورود کرده‌اند.

به گزارش کشکان به نقل از مهر، در ادامه جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی مجید کیانپور نماینده درود و ازنا در تذکر شفاهی گفت: ۵۵۰ میلیارد تومان از سپرده‌های مردم توسط مؤسسه مالی اعتباری آرمان جذب شده، اما نسبت به بازپرداخت اصل و سود آن، کسی پاسخگو نیست.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی از کمیسیون اصل ۹۰، بانک مرکزی و وزارت اقتصاد خواست به مشکلات مردم پاسخگو باشند و گفت: متأسفانه شاهدیم به جای پاسخگویی به سپرده‌گذاران، دژ مستحکم مجازی برای حمایت از این مؤسسه قرار داده شده و از هر گونه پاسخگویی خودداری می‌شود.

وی ادامه داد: مشخص نیست این‌گونه مؤسسات چگونه مجوز می‌گیرند که هیچ پاسخگویی نسبت به سپرده‌های مردم ندارند.

در ادامه علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بانک مرکزی و وزارت اقتصاد به این موضوع ورود کرده‌اند تا برای این مشکل فکری شود و در آینده نیز شاهد این‌گونه مسائل نباشیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر کمیسیون اصل ۹۰ و کمیسیون اقتصادی مجلس نیز پیگیر این موضوع باشند؛ مفید خواهد بود.

جلسه ستاد مرکزی موسسه توسعه آرمان برای پی گیری مشکلات سپرده گذاران

منابع خبری از برگزاری جلسه ویژه ستاد مرکزی موسسه توسعه آرمان از دقایقی پیش – ( سه شنبه) – در لرستان خبر می دهند.

به گزارش کشکان به نقل از سایت خبری فانوس از لرستان، جلسه ویژه برای پی گیری مطالبات سپرده گذاران موسسه توسعه آرمان در محل دفتر این ستاد در حال برگزاری است.

دیشب هم استاندار لرستان اعلام کرد که در دیدار با رییس کل بانک مرکزی برای پی گیری مطالبات سپرده گذاران این موسسه مالی قول مساعد گرفته است.

از دو هفته قبل اعتراض ها به نبود منابع در موسسه توسعه ( آرمان ) در شهرهایی از لرستان از جمله ازنا و خرم آباد بالا گرفت . سپرده گذاران بارها مقابل شعب این موسسه تجمع کردند .  تجمعاتی هم مقابل استانداری برگزار شد.

این خبر تکمیل می شود .

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط