سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۷:۲۵:۳۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۶در ۸:۲۳ ب.ظ تعداد بازدید: 395 بازدید کد خبر:67091 چاپ خبر

مذاکره ی حضوری استاندار لرستان با رییس کل بانک مرکزی ایران برای برگشت سپرده های مردم لرستان در موسسه آرمان سابق

0

به گزارش کشکان؛ مهندس بازوند استاندار لرستان در مذاکره ی حضوری با دکتر سیف رییس کل بانک مرکزی ایران، خواستار همکاری و مساعدت ایشان در برگشت سپرده های مردم لرستان نزد موسسه آرمان شد. مهندس بازوند با اشاره به قول مساعد دکتر سیف برای پی گیری حل مشکل یاد شده افزود: بعد از آنکه مشکلات […]


به گزارش کشکان؛ مهندس بازوند استاندار لرستان در مذاکره ی حضوری با دکتر سیف رییس کل بانک مرکزی ایران، خواستار همکاری و مساعدت ایشان در برگشت سپرده های مردم لرستان نزد موسسه آرمان شد.

مهندس بازوند با اشاره به قول مساعد دکتر سیف برای پی گیری حل مشکل یاد شده افزود: بعد از آنکه مشکلات پیش آمده برای سپرده گذاران در لرستان به طور کامل به دکتر سیف گزارش شد؛ ایشان قول مساعد دادند با هماهنگی و همکاری دستگاه قضایی؛ هم نسبت رفع بلوکه شدن اعتبارات این موسسه و هم حل مشکل سپرده گذاران از طریق ورود به دیگر داراییهای آن اقدام قانونی لازم در اسرع وقت صورت گرفته و سپرده گذاران در آینده ی نزدیک به پولشان برسند.

مهندس بازوند به مردم سپرده گذار اطمینان خاطر داد تا حصول نتیجه نهایی و رسیدن مردم به سپرده هایشان پی گیر این موضوع مهم خواهد بود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط