سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۵:۴۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۶در ۱۲:۳۹ ب.ظ تعداد بازدید: 557 بازدید کد خبر:67032 چاپ خبر

تذکر نماینده خرم آباد در خصوص موسسه آرمان (توسعه)

0

محمدرضا ملکشاهی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی، چهارشنبه ۹ خرداد ۹۶ طی تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس، گفت: یک هفته است که استان لرستان شاهد تجمعات سپرده‌گذاران مؤسسه آرمان است. به گزارش کشکان، وی با اشاره به این که حساب‌های این عده در این مؤسسه مسدود شده است از مسئولان قضایی خواست […]

محمدرضا ملکشاهی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی، چهارشنبه ۹ خرداد ۹۶ طی تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس، گفت: یک هفته است که استان لرستان شاهد تجمعات سپرده‌گذاران مؤسسه آرمان است.

به گزارش کشکان، وی با اشاره به این که حساب‌های این عده در این مؤسسه مسدود شده است از مسئولان قضایی خواست وارد موضوع شده و مانع از تبدیل این اعتراض به یک مسأله امنیتی در کشور شوند.
نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کاهش امنیت سرمایه‌گذاری در کشور، گفت: به علت کاهش امنیت سرمایه‌گذاری، مردم امروز علاوه بر مؤسسات مالی و اعتباری در حال بیرون کشیدن سرمایه‌های خود از بانک‌های خصوصی نیز هستند.
گفتی ست: پیش از این علاءالدین بروجردی نماینده بروجرد، مجید کیانپور نماینده دورود و ازنا و الهیار ملکشاهی نماینده کوهدشت و رومشکان نیز در این خصوص یا با مسئولان بانک مرکزی گفتگو کرده یا تذکر شفاهی در مجلس داشته اند.
به رغم همه پیگیری های مکرر نمایندگان و مسئولان استان، بانک مرکزی هنوز اقدامی ضربتی برای حل این مشکل نکرده و به دفع الوقت می پردازد و جلسلت پیاپی و مکرر با مسئولان موسسه برگزار می کند، در حالی که بسیاری از مردم لرستان جهت امور درمانی، پرداخت هزینه های تحصیلی و … به کل یا بخشی از مبلغ سپرده خود نیاز ضروری دارند و در گرمای خردادماه و در ماه مبارک رمضان، هر روز جلوی شعب این موسسه تجمع می کنند.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. ۹نماینده میتونن وزیر اقتصاد رو استیضاح کنن خب این کاررو انجام بدید

    [پاسخ]

  2. عزت الله محمدی گراوند

    با عرض سلام باید به عرض اقایان مجمع نمایندگان لرستان برسانم نخست اینکه سرمایه گذاری در علم اقتصاد به معنی ایجاد شغل وتولید است نه تولید ناهنجاریهای اجتماعی لذا با توجه بهرتبه نخست بیکاری در لرستان در سطح کشور این حقیقت تلخ را باید پذیرفت که سم مهلک بیکاری موجود حاصل عملکرد همین موسسه های به ظاهر مالی است که با سو استفاده از اسامی مقدس ومشهیر ایرانی بد ترین ضربه را به اقتصاد منطقه ای وملی وارد نموده اند وعملا با امنیت ملی مردم بازی می نمایند

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط