سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۷:۲۱:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۶در ۸:۴۸ ق.ظ تعداد بازدید: 567 بازدید کد خبر:67004 چاپ خبر

آقایان مسئول! «آرمان» مردم لرستان را دریابید!

0

در حالی مسئولان مؤسسه مالی و اعتباری آرمان (توسعه) از پیگیری برای حل مشکل تأمین نقدینگی و بازگرداندن سپرده های مردم خبر می دهند که مردم محروم و عمدتاً فقیر لرستان در تماس با دفتر پایگاه خبری کشکان همچنان و به شدت نگران سرمایه زندگی خود هستند. استاندار لرستان و معاونین وی آنگونه که باید […]

در حالی مسئولان مؤسسه مالی و اعتباری آرمان (توسعه) از پیگیری برای حل مشکل تأمین نقدینگی و بازگرداندن سپرده های مردم خبر می دهند که مردم محروم و عمدتاً فقیر لرستان در تماس با دفتر پایگاه خبری کشکان همچنان و به شدت نگران سرمایه زندگی خود هستند.

استاندار لرستان و معاونین وی آنگونه که باید و شاید تا کنون پیگیر حل این مشکل مهم و اساسی نبوده اند و انتظار می رود با توجه به موفقیت دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم و رأی اکثریت مردم لرستان به ایشان، مجموعه نمایندگان دولت در استان با پیگیری و حل مشکل از طریق بانک مرکزی و رایزنی با دستگاه قضایی کام تلخ شده مردم استان را شیرین کنند.

همچنین نمایندگان مردم لرستان در مجلس نیز در معرض آزمون مهمی قرار گرفته اند و بهترین زمان است که ثابت کنند تنها به دنبال منافع حزبی، گروهی و مادی خود و اطرافیانشان نیستند و به معنای واقعی کلمه نماینده مردم هستند.

پایگاه خبری کشکان منتظر می ماند تا گزارش اقدامات و پیگیری های نمایندگان دولت در استان و نمایندگان مردم در مجلس را به اطلاع سپرده گذاران نگران و پریشان مؤسسه مالی و اعتباری آرمان در لرستان برساند.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. چرا قوه قضاییه پول این مردم بدبخت از این دزدها نمیگیره .؟؟؟؟؟!!!!!

    [پاسخ]

  2. شنیده ها حکایت از آن دارد که استاندار لرستان مبلغی زیادی از این موسسه وام گرفته ونیز استاندار قزوین سهامدار آن است،، از مسوولین ،نماینده مجلس ،انتظار داریم وظایف خود را در این خصوص انجام دهند و مردم بدبخت وفقیر وار همه جا بریده را درک کنند وپول آنان از دزدان آشکار در روز روشن بر گردانده شود

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط