سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۵:۳۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۶در ۵:۱۵ ب.ظ تعداد بازدید: 1,523 بازدید کد خبر:66909 چاپ خبر

مشروح نشست خبری قدرت الله دلفان سرپرست غرب کشور موسسه آرمان (توسعه)/ از یکشنبه ظرف ۱۰ تا ۲۰ روز پول مردم پرداخت می شود

0

به گزارش خبرنگار کشکان، قدرت الله دلفان سرپرست غرب کشور موسسه آرمان(توسعه) در نشست خبری در خرم آباد گفت: آقای علی دولتشاهی حدود ۲ سال قبل به خاطر شرایط سخت روحی و ایجاد مشکلات جسمی از موسسه کنار کشیده اما دغدغه حل مشکل کنونی را دارد. وی افزود: بر اساس جدول زمان بندی، مطالبات مردم […]

به گزارش خبرنگار کشکان، قدرت الله دلفان سرپرست غرب کشور موسسه آرمان(توسعه) در نشست خبری در خرم آباد گفت: آقای علی دولتشاهی حدود ۲ سال قبل به خاطر شرایط سخت روحی و ایجاد مشکلات جسمی از موسسه کنار کشیده اما دغدغه حل مشکل کنونی را دارد.

وی افزود: بر اساس جدول زمان بندی، مطالبات مردم پرداخت می شود و آقایان بازوبندی و وفایی دو سهامدار اصلی موسسه در حال تامین نقدینگی لازم برای پرداخت سپرده ها هستند.

دلفان اظهار داشت: با توجه به حواشی به‌وجود آمده باید تشکر کرد از استاندار لرستان در مدیریت حواشی ایجاد شده. همت بالایی از سوی سهام‌داران موسسه در حال انجام است تا نقدینگی را تامین کنند و حقوق به‌حق مردم و سپرده‌گذاران را به‌دست آنان برسانند.

وی ادامه داد: با بررسی‌های صورت گرفته، بسیاری از سپرده‌گذاران جزو این تجمع‌کنندگان نبودند و متاسفانه کسان دیگری سعی در به‌هم ریختن اوضاع و تشویش اذهان عمومی داشتند.

دلفان بیان داشت: دو شایعه در مورد موسسه مطرح کرده اند:
۱- موسسه ورشکست شده
۲- سهامداران از کشور خارج شده اند
که هر دو غلط است زیرا سهامداران در کشور هستند و جلساتی با بانک مرکزی داشته و چون از برخی بانک های خصوصی نقدینگی بیشتری داریم، مشکلی برای پرداخت سپرده ها نیست

وی افزود: بر اساس تعداد سپرده های هر شعبه و میزان مطالبات به تناوب آنها را پرداخت می کنیم که زمان و نحوه حضور مردم در شعبه ها را اعلام می کنیم تا پول خود را ظرف ۱۰ تا ۲۰ روز بگیرند و خواهشمندیم همه روز یکشنبه در شعب تجمع نکنند.

دلفان اظهار داشت: به کسانی که صبر داشته و وارد ازدحام ها نشوند و صبر داشته باشند، پاداش ویژه ای تعلق می گیرد. کلمه مالباخته در مورد موسسه صدق نمیکند چون نه کلاهبرداری شده و نه موسسه ورشکست شده است و مال مردم هم هنوز هست و به آنها بازپرداخت می شود.

وی ادامه داد: موسسه اشتغال زایی بسیاری داشته و برای بیش از ۲ هزار نفر اشتغال ایجاد شده به همین دلیل استاندار هم از آن حمایت میکند و با بانک مرکزی برای حل مشکل رایزنی کرده است

دلفان گفت: موسسه املاک زیادی دارد و هتل میثاق مشهد حدود ۳۰۰ میلیارد تومان می ارزد و در خرم آباد زمین های ارزشمندی در محل بهداری سابق نیروی انتظامی (خیابان خیام)، مقابل حسینیه حبیب ابن مظاهر در چهارراه بانک و … دارد که میلیاردها تومان ارزش دارند.

سرپرست غرب کشور موسسه توسعه در پایان گفت: شنبه برنامه حضور مردم در شعبه ها برای بازپرداخت سپرده ها اطلاع رسانی عمومی می شود.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. على محمد ميرزائيان

    سلام عرض ادب سعى کنید هر چه سریع ازمشکلاترهائى پیدا کنید چون از همشریان توان وروحیه زیان راندارن واحتمال سونامى ستگه ومردن سپرده گذاران زیاد است

    [پاسخ]

  2. على محمد ميرزائيان

    سلام عض ادب مشکل شهروندان رو از بین ببرید

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط