سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۸:۲۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۶در ۹:۰۲ ب.ظ تعداد بازدید: 657 بازدید کد خبر:66902 چاپ خبر

پاسخ عجیب وزیر نیرو به سئوال در خصوص سد معشوره: سلامٌ علیکم!

0

حمید چیت چیان وزیر نیرو امروز برای حضور در برنامه افتتاح و بهره برداری از نیروگاه سد رودبار به شهرستان الیگودرز سفر کرد. چیت چیان همچون سفرهای قبلی خود به لرستان سوالات خبرنگاران را بدون پاسخ گذاشت و تنها در مصاحبه با صدا و سیما گزارش مختصری از عملکرد وزارت نیرو ارائه داد. وزیر نیرو […]

حمید چیت چیان وزیر نیرو امروز برای حضور در برنامه افتتاح و بهره برداری از نیروگاه سد رودبار به شهرستان الیگودرز سفر کرد. چیت چیان همچون سفرهای قبلی خود به لرستان سوالات خبرنگاران را بدون پاسخ گذاشت و تنها در مصاحبه با صدا و سیما گزارش مختصری از عملکرد وزارت نیرو ارائه داد. وزیر نیرو در حاشیه افتتاح نیروگاه سد رودبار در واکنش به این سوال که «آیا در کابینه دولت جدید حضور خواهید داشت» بدون پاسخ به سوال، گفت: نیروگاه سد رودبار لرستان به یاری خدا افتتاح شد و این موضوع را به مردم ایران و لرستان تبریک می‌گویم. عدم پاسخگویی وزیر نیرو موجب تکرار مجدد سوال از سوی خبرنگاران شد که چیت چیان بدون پاسخ به حضور یا عدم حضورش در کابینه دوازدهم، در میان تعداد زیادی از محافظان و نیروهای وزارت نیرو جمع خبرنگاران را ترک کرد. وزیر نیرو همچنین زمانیکه برای شرکت در مراسم بهره برداری از سد نیروگاه رودبار الیگودرز در سالن جلسات ساختمان اداری سد رودبار حضور یافت، در پاسخ به این سوال که «حالا که دیگر در کابینه بعدی نیستید به خاطر سد معشوره کوهدشت عذاب وجدان ندارید»، گفت: سلام علیکم. به رغم تلاش‌های خبرنگاران برای گفتگو با وزیر و دریافت پاسخ سوالات حمید چیت چیان دیگر پاسخی به سوالات خبرنگاران لرستانی نداد.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. اجرای پروژه ی سد معشور ه فقط چیت چیان نیست. به میزان قدرت چانه زنی نمایندگان لرستان و اتحاد آن ها و توانایی لابی گری با مراکز تصمیم گیری و نیز برتری بر قدرت نمایندگان خوزستان دارد.

  [پاسخ]

 2. خداوند در یکی از آیات قرآن کریم می فرماید
  واذا خاطبهم الجاهلون قالو سلاما
  یعنی زمانی که با افراد جاهل روبرو می شویدفقط بگویید سلام
  حال باجوابی که وزیر محترم‌ب خبرنگاران دادند یعنی ببخشید خبرنگاران را جاهل فرض نموده اند

  [پاسخ]

 3. چیت چیان طرفدارخوزستان است ومدیون جوانان کوهدشتی

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط