سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۵۳:۵۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۹ فروردین ۱۳۹۲در ۹:۱۵ ق.ظ تعداد بازدید: 126 بازدید کد خبر:6684 چاپ خبر

فرماندار نهاوند خبر داد: نهاوند پذیرای 100 هزار مسافر در ایام نوروز

0

  فرماندار نهاوند گفت: امسال در ایام تعطیلات نوروز 100 هزار مسافر وارد نهاوند شدند. به گزارش فارس از نهاوند، مجتبی مولوی عصر دیروز در جمع مدیران نهاوند و اعضای ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان نهاوند با اشاره به نامگذاری امسال به نام حماسه سیاسی و اقتصادی از سوی رهبری اظهار داشت: عملیاتی کردن این شعار […]

uk3eqzuj

 

فرماندار نهاوند گفت: امسال در ایام تعطیلات نوروز 100 هزار مسافر وارد نهاوند شدند.

به گزارش فارس از نهاوند، مجتبی مولوی عصر دیروز در جمع مدیران نهاوند و اعضای ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان نهاوند با اشاره به نامگذاری امسال به نام حماسه سیاسی و اقتصادی از سوی رهبری اظهار داشت: عملیاتی کردن این شعار مهم نیازمند عزم جدی همه مردم و مسئولان است.

وی گفت: یکی از اساسی‌ترین مأموریت‌هایی که بر عهده همگان قرار دارد، توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است، بنابراین مردم و مسئولان هرکدام وظیفه‌ای مشخص دارند که بر حسب فرامین مقام معظم رهبری باید به بهترین روش انجام دهند.

فرماندار نهاوند با اشاره به ایجاد شرایط مطلوب برای سفرهای نوروزی مسافران در شهرستان نهاوند افزود: 14 کمیته مختلف مسئول ایجاد شرایط مناسب برای اسکان مسافران نوروزی شدند که موجب شد، بیش از 10 هزار نفر از مکان‌های تفریحی و گردشگری این شهرستان بازدید کنند.

مولوی، تکریم ارباب رجوع و نظم در کارها را منوط به داشتن روحیه انقلابی ذکر کرد و گفت: باید همزمان با آغاز فصل کار بعد از تعطیلات نشاط، شادابی و خدمات‌رسانی به مردم در این شهرستان نیز سرعت بگیرد.

وی با اشاره به اینکه مهم‌ترین تجلی حماسه سیاسی در کشور توجه به انتخابات است، افزود: توجه به انتخابات دارای اهمیت است، چراکه حضور پرشور مردم مشت محکمی بر دهان استکبار خواهد زد و از سوی دیگر مهم‌ترین عامل تعیین سرنوشت به شمار می‌رود.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به ضرورت نظارت و بازرسی بر بازار گفت: باید نظارت و بازرسی بر بازار به صورت دائم و هر روزه باشد، چراکه در این صورت امکان سوء‌استفاده متخلفان کاهش می‌یابد.

در حاشیه این مراسم یحیی رضایی به عنوان بخشدار بخش گیان معرفی و از زحمات چند ساله علیرضا خزائی بخشدار سابق این بخش تقدیر شد.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط