سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۳:۲۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶در ۹:۵۱ ب.ظ تعداد بازدید: 645 بازدید کد خبر:66697 چاپ خبر

کاندیداهای شورای شهر کوهدشت جواب دهند

0

حمید شریفی: یکی از ابزارهای مورد نیاز ما برای شناخت بهتر کاندیداهای شورای شهر سوالاتی است که از آنها پرسیده می‌شود تا با توجه به پاسخ های ایشان، به طریق مستقیم یا غیرمستقیم به برخی ابعاد فکری و عملی‌شان پی ببریم. مطالبه محوری یکی از اساسی­ ترین روش‌ها برای انتخاب کاندیدای مطلوب می‌باشد و با […]

حمید شریفی: یکی از ابزارهای مورد نیاز ما برای شناخت بهتر کاندیداهای شورای شهر سوالاتی است که از آنها پرسیده می‌شود تا با توجه به پاسخ های ایشان، به طریق مستقیم یا غیرمستقیم به برخی ابعاد فکری و عملی‌شان پی ببریم.

مطالبه محوری یکی از اساسی­ ترین روش‌ها برای انتخاب کاندیدای مطلوب می‌باشد و با طرح سوال و دریافتن پاسخ‌های نامزدها می‌توان دریافت دیدگاه‌های ایشان درباره‌ی مطالبات مردمی چگونه است و آیا افکار و برنامه‌هایشان در راستای مطالبات مردمی می‌باشد یا خیر؟ هدف از این سوالات صرفاً یافتن نوع نگاه و نگرش کاندیداها به موضوعات مرتبط با این سوالات است. لذا چند سوال را هرچند مدعی درست و غلط بودن آنها نیستیم ارائه می­ دهم. از کاندیداهای شورای شهر کوهدشت درخواست می­ شود پاسخ­ های خود به سوالات مطرح شده ذیل را در سایت های محلی یا کانال ها و گروه های تلگرامی منعکس نمایند.

۱-  خود را به طور کامل معرفی نمایید (سن، محل تولد، محل سکونت، مدارک دانشگاهی، دانشگاهای محل تحصیل، سوابق و مدارک علمی و پژوهشی، مقالات و کتب …).

۲- شما عضو شورای شهر هستید و اعتباری برای آسفالت چهار کوچه دارید ولی پنچ کوچه نیاز به آسفالت دارد (یک کوچه دفتر امام جمعه شهر، یک کوچه کتابخانه عمومی، یک کوچه مدرسه، یک کوچه مسجد، و یک کوچه بیمارستان در آن قرار دارد) شما اولویت را به کدام کوچه ها می‌دهید؟ چرا؟

۳- اگر فضای سبز مرکز شهر (باغ پرندگان سابق) یا فضای سبز پشت اداره پست سابق را در اختیار شما قرار دهند بر اساس برنامه ­ها، خلاقیت و تفکراتتان چه طرحی را در آنجا اجرا می‌نمایید؟

۴- مهمترین آسیب در فضای فعلی شهر کوهدشت را چه می دانید؟ راهکار شما برای حل آن چیست؟

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. همه کوچه ها جز کوچه امام جمعه محترم چون نزدیک مسجده

    [پاسخ]

  2. مهمترین اسیب نه تنها در کوهدشت بل در ایران مشکل جوانان هستش بخصوص بیکاری جوانان که متاسفانه حل این مشکل دست شورا نیست اما میتونه شورا هم در صورت مساعدت همه ارکان هم کمک کنه

    [پاسخ]

  3. حمید خان شریفی بجای این کارا بشین واحدهای دکتری اگرو اکولوژی تو بخون تا مثل ترم قبل معدلت ۱۳ نشه و مشروط نشی

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط