سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۵:۲۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶در ۸:۱۸ ق.ظ تعداد بازدید: 567 بازدید کد خبر:66566 چاپ خبر

جلسه پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی در کوهدشت برگزار شد

0

رئیس دادگستری شهرستان کوهدشت گفت: اعتماد مردم به سیستم برگزاری انتخابات، احساس امنیت عمومی را به دنبال خواهد داشت. به گزارش کشکان، در جلسه ای که با حضور امام جمعه محترم، فرماندار شهرستان، رئیس دادگستری ، دادستان و اعضای هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر پیرامون پیشگیری از وقوع […]

رئیس دادگستری شهرستان کوهدشت گفت: اعتماد مردم به سیستم برگزاری انتخابات، احساس امنیت عمومی را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش کشکان، در جلسه ای که با حضور امام جمعه محترم، فرماندار شهرستان، رئیس دادگستری ، دادستان و اعضای هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر پیرامون پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی برگزار شد؛ در ابتدای جلسه حجه الاسلام طهماسبی امام جمعه محترم وظیفه هیات های اجرایی و نظارت را رعایت امانت داری و حراست از آرای مردم، اجرای قانون و اخلاق مداری دانست.
در ادامه عسکرزاده رئیس دادگستری شهرستان کوهدشت ضمن تشریح وظایف قانونی دستگاه های ذی ربط در اجرای صحیح انتخابات، اظهار داشت: از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی بعد از انقلاب، حضور حداکثری مردم در بیش از ٣٠ انتخابات مختلف دانست که خود نشان از درک صحیحی است که مردم از نظام مردم سالاری دینی دارند. وی همچنین با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اهمیت حضور مردم در انتخابات، به تلاش بیشتر برای برگزاری هرچه پرشور تر و حضور چشمگیر مردم تاکید کرد.

عسکرزاده در ادامه حضور افراد مومن و معتقد در امر برگزاری انتخابات در جهت جلب اعتماد عمومی را از شاخصه های مهم حضور مردم دانست.
وی افزود: در راستای اجرای اصل ١۵۶ قانون اساسی و تبصره٢ ماده ٣ قانون انتخابات در مجموعه قضایی شهرستان یک شعبه در دادسرای عمومی و انقلاب و شعبه دیگری در دادگاه برای رسیدگی به جرایم انتخاباتی در نظر گرفته شده که مطابق مقررات به جرایم احتمالی رسیدگی خواهدشد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. ممنون میشیم از معتمدین که تو انتخابات حاضر میشن ??

    [پاسخ]

  2. حضور افراد مومن و معتقد در امر برگزاری انتخابات در جهت جلب اعتماد عمومی را از شاخصه های مهم حضور مردم دانست.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط