سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۲:۰۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۳۰ فروردین ۱۳۹۶در ۱۲:۱۹ ب.ظ تعداد بازدید: 396 بازدید کد خبر:66518 چاپ خبر

دیدار مدیران بهزیستی و دیوان محاسبات استان لرستان

0

برای رفع مشکلات بهزیستی صورت گرفت؛

صبح امروز مدیرکل بهزیستی استان لرستان با مدیر کل دیوان محاسبات استان لرستان در خصوص رفع مشکلات اصلی و عمده بهزیستی دیدار کردند. در این دیدار اسدالله حیدری مدیر کل بهزیستی استان لرستان با صادق صالح پور مدیرکل دیوان محاسبات استان لرستان در خصوص رفع مشکلات اصلی و عمده بهزیستی دیدار و گفت و گو […]

صبح امروز مدیرکل بهزیستی استان لرستان با مدیر کل دیوان محاسبات استان لرستان در خصوص رفع مشکلات اصلی و عمده بهزیستی دیدار کردند.

در این دیدار اسدالله حیدری مدیر کل بهزیستی استان لرستان با صادق صالح پور مدیرکل دیوان محاسبات استان لرستان در خصوص رفع مشکلات اصلی و عمده بهزیستی دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار ، حیدری در خصوص وضعیت بهزیستی استان در بخش‌ها و حوزه های مختلف کاری، مشکل اصلی و عمده موجود بهزیستی را، کمبود اعتبارات و فضای سرانه فیزیکی و افزایش جمعیت بیان کرد.

وی نقش نظارتی و مشاوره ای دیوان محاسبات را در مشکلات دستگاه‌های اجرایی بسیار اثربخش برشمرد.

همچنین از حمایت‌های همیشگی این نهاد نظارتی طی سنوات قبل تقدیر کرد و خواستار ادامه این حمایت‌ها با توجه به مشکلات موجود شد.

در پایان صالح پور مدیر کل دیوان محاسبات نیز ضمن اعلام حمایت و مساعدت همه جانبه خود با اداره کل بهزیستی استان ابراز امیدواری کرد که با وجود تنگناها وکمبود منابع مالی با مدیرت اصولی مشکلات رفع خواهند شد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. سلام ودرود خدا بر دکتر حیدری مدیر توانمند استان که همواره در حال تلاش برای مساعد کردن زندگی بهتری برای جمعیت تحت حمایت بهزیستی هستند خدا قوت

    [پاسخ]

    باران در :

    ولی تلاش برای کارکنان هیچ

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط