سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۵۳:۱۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۹ فروردین ۱۳۹۶در ۹:۱۴ ب.ظ تعداد بازدید: 444 بازدید کد خبر:66387 چاپ خبر

قابل توجه شهرداری کوهدشت/ تعیین جایگاه های ویژه تبلیغات کاندیداهای انتخابات توسط شهرداری خرم‌آباد

0

ظهر امروز در جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای شهر خرم آباد که در سالن جلسات شورای اسلامی شهر خرم آباد برگزار گردید، علی‌محمد خانی معاون خدمات شهری خرم‌آباد از طرف شهردار خرم‌آباد به‌عنوان رئیس نظارت بر تبلیغات انتخابات سال ۹۶ خرم‌آباد منصوب شد. به گزارش خبرآنلاین لرستان، علی محمد خانی در ارتباط با تبلیغات کاندیداها […]

ظهر امروز در جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای شهر خرم آباد که در سالن جلسات شورای اسلامی شهر خرم آباد برگزار گردید، علی‌محمد خانی معاون خدمات شهری خرم‌آباد از طرف شهردار خرم‌آباد به‌عنوان رئیس نظارت بر تبلیغات انتخابات سال ۹۶ خرم‌آباد منصوب شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، علی محمد خانی در ارتباط با تبلیغات کاندیداها در شهر خرم‌آباد اظهار داشت: شهرداری خرم‌آباد از تبلیغات خارج از چارچوب تبلیغات جلوگیری می‌کند.

وی افزود: در هر منطقه شهرداری هر یک از کاندیدا می‌تواند یک ستاد مرکزی داشته باشد و برخی از معابر استان استثناء شده و هیچ کاندیدی حق تبلیغ در آن معبر را نخواهد داشت.
معاون خدمات شهرداری خرم‌آباد ابراز داشت: امسال بنا داریم از طریق سازمان فرهنگی جایگاه‌هایی برای تبلیغات کاندیداها مشخص کنیم تا کاندیداهایی که قصد تبلیغ دارند در شرایط یکسان بتوانند از این جایگاه‌ها استفاده کنند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط