سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۴۷:۴۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۷ فروردین ۱۳۹۶در ۴:۳۳ ق.ظ تعداد بازدید: 374 بازدید کد خبر:66362 چاپ خبر

کارخانه آهک صنعتی هیدراته در استان لرستان راه‌اندازی می‌شود

0

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان بابیان اینکه کارخانه آهک در استان لرستان راه‌اندازی می‌شود گفت: طرح آهک صنعتی هیدراته در استان لرستان به‌صورت مجتمعی عظیم در نظر گرفته‌شده است. به گزارش کشکان محمدرضا صفی خانی ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در سالن جلسات استانداری لرستان […]

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان بابیان اینکه کارخانه آهک در استان لرستان راه‌اندازی می‌شود گفت: طرح آهک صنعتی هیدراته در استان لرستان به‌صورت مجتمعی عظیم در نظر گرفته‌شده است.

به گزارش کشکان محمدرضا صفی خانی ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: طرح آهک صنعتی هیدراته به‌صورت مجتمعی عظیم در نظر  گرفته‌شده که با توجه به ذخایر آهک و نیازمندی‌هایی که سازمان  ایمیدرو برای تأمین آهک موردنیاز خود با رویکرد صادرات دارد و به‌عنوان مصوبه  سفر هیئت دولت  تعریف شد، کلنگ زنی شده است.

وی افزود: بنا شد در اسفندماه مجوز صادر شود که این امر محقق و دو فقره جواز تأسیس با مشخصات فنی موردنیاز صادر شده است.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان عنوان کرد: بنا شد در راستای راه‌اندازی دفتر جذب سرمایه‌گذاری تا ۱۴ اسفندماه اقدام شود که تا ۱۱ اسفندماه استعلامات انجام شد و متعاقباً نیاز بود دو عرصه بزرگ ۵۰ هکتاری برای ایجاد کارخانه آهک لحاظ شود.

وی بیان کرد: اقدام به ثبت شرکت مشترک بخش خصوصی و ایمیدرو شده و مذاکراتی در راستای تأمین و انتخاب تکنولوژی با دو شرکت اروپایی و یک شرکت چینی مذاکراتی انجام‌شده است.

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط