سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۳:۱۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۶ فروردین ۱۳۹۶در ۹:۲۰ ب.ظ تعداد بازدید: 301 بازدید کد خبر:66346 چاپ خبر

تمدید بیمه اجتماعی زنان و دختران سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی در شهرستان کوهدشت

0

مدیرکل وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از تمدید قرارداد بیمه اجتماعی ۵۱ هزار و ۵۰۰ نفر از بیمه شدگان زن و دختر سرپرست خانوار مددجوی تحت پوشش سازمان بهزیستی خبر داد.به گزارش کشکان، عباس باقری اعلام کرد: با توجه به توافق بعمل آمده بین صندوق بیمه اجتماعی […]مدیرکل وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از تمدید قرارداد بیمه اجتماعی ۵۱ هزار و ۵۰۰ نفر از بیمه شدگان زن و دختر سرپرست خانوار مددجوی تحت پوشش سازمان بهزیستی خبر داد.

به گزارش کشکان، عباس باقری اعلام کرد: با توجه به توافق بعمل آمده بین صندوق بیمه اجتماعی و سازمان بهزیستی و در راستای تفاهمنامه سال ۱۳۸۶‌، قرارداد بیمه اجتماعی این افراد به مدت چهارده ماه تمدید شد.

وی با بیان اینکه شرط برقراری ارتباط بیمه‌ای بیمه‌شدگان و برخورداری از تعهدات بلند مدت صندوق از جمله مستمری از کارافتادگی کلی‌، فوت و پیری‌، پرداخت به موقع حق بیمه به صندوق است گفت: سازمان بهزیستی در راستای ماموریت‌های ذاتی خود و صیانت از حقوق بیمه‌شدگان زن و دختر مددجوی سرپرست خانوار تحت پوشش، براساس سطح یک درآمد ماهیانه مبنای وصول حق بیمه سال ۹۵ و ۹۶ اقدام کرده است.

باقری تاکید کرد: این قرارداد صرفاً برای زنان و دختران تحت پوشش سازمان بهزیستی منعقد شده و مردان باید در اولین فرصت با مراجعه به کارگزاری‌های صندوق نسبت به پرداخت حق بیمه خود اقدام کنند.

لذا از تمامی مددجویان بهزیستی شهرستان کوهدشت دارای شرایط بیمه اجتماعی دعوت می گردد جهت ثبت نام بیمه اجتماعی در شهرستان کوهدشت به آدرس : کوهدشت – میدان معلم – روبروی شهدای گمنام- روبروی آموزش و پرورش – جنب سد ساحلی (رودخانه)بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر شهرستان کوهدشت مراجعه فرمایید.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط