سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۲:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۴ فروردین ۱۳۹۶در ۱:۰۹ ب.ظ تعداد بازدید: 1,385 بازدید کد خبر:66341 چاپ خبر

ضرورت اتحاد اصلاحات طرهان بزرگ در انتخابات شورای شهر پنجم

0

م. احمدی/ کشکان: هرچه به روز برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کوهدشت نزدیک می شویم، ضرورت ائتلاف اصلاح طلبان از هر دو طیف حامی اسفندیارپور و دوستی بیشتر احساس می شود. کاندیداها با تشکیل گروه های تلگرامی تلاش می کنند مخاطبان بیشتری را به سمت خود متوجه سازند و برخی تبلیغ خانه به […]

م. احمدی/ کشکان: هرچه به روز برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کوهدشت نزدیک می شویم، ضرورت ائتلاف اصلاح طلبان از هر دو طیف حامی اسفندیارپور و دوستی بیشتر احساس می شود.

کاندیداها با تشکیل گروه های تلگرامی تلاش می کنند مخاطبان بیشتری را به سمت خود متوجه سازند و برخی تبلیغ خانه به خانه را نیز شروع کرده اند.

آنچه در ظاهر باید بدان اذعان نمود پراکندگی و کثرت کاندیداهای اصلاح طلب نسبت به کاندیداهای اصولگراست. در یک سوی میدان چند کاندید اصولگرا وجود دارند که بعضاً حامی الهیار ملکشاهی بوده اند و بدون کمترین تخصص و سابقه ی مرتبطی وضعیت نسبتاً خوبی از نظر آراء دارند و در سوی دیگر کاندیداهای بی شمار اصلاح طلب که دارای آراء پراکنده اما بسیار می باشند که کار را برای موفیتشان و ورودشان به شورای پنجم دشوار می سازد.

بررسی ویژگی ها و سوابق کاندیداهای اصلاح طلب از هر دو طیف دوستی و اسفندیاری نشان می دهد که تخصص و کارآمدی آن ها نسبت به کاندیداهای اصولگرا به مراتب بالاتر و ارزشمندتر است و چهره های جوان تر و فعال تر نیز بیشتر در میان کاندیداهای اصلاح طلب به چشم می خورند. برخی دارای تخصص لازم در حوزه شهرسازی می باشند برخی نیز دارای سوابق ارزشمندی در حوزه مسائل حقوقی، رسانه ای و اجتماعی هستند که می توانند در صورت موفقیت و اعتماد مردم شورایی کارآمد و پویا را تشکیل دهند.

با وجود شرایط فوق اما اختلافات حاکم بین لیدرهای جریان اصلاحات کوهدشت یعنی آقایان دوستی و اسفندیاری به ویژه پس از انتخابات ۷ اسفند ۹۴ شرایطی را ایجاد نموده است که کاندیداهای اصلاح طلب شورا را برای پیروزی در انتخابات پیش رو در معرض خطر قرار داده است.

بزرگان اصلاحات کوهدشت هر کدام به نوعی در شکست و ناکامی دیگری در انتخابات چند دوره پیشین مجلس سهیم بوده اند و به نظر می رسد باید به دنبال راهکاری بود که با ائتلاف و وحدت بزرگان اصلاحات و در نتیجه کاندیداهای توانمند و مدعی اصلاح طلب، مردم مظلوم طرهان بزرگ بار دیگر طعم تلخ حضور افراد ناکارآمد، بدون تخصص و دغدغه را در شورای شهر نچشند. افرادی که حضورشان در ادوار گذشته شورای شهر کوهدشت تا کنون نتوانسته حتی در ظاهر اندکی غبار غم را از چهره ی شهر و شهروندانش بزداید.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. اقای نگارنده یا نادانی یا خود را به نفهمی زده ای ،اول با کدام معیار این اصلاح طلبان کوهدشت بهتر از اصو لگران هستند بدان در کوهدشت منفعت حرف اول را می زند تا خدمت ،دوم شورای هم اکنون شر اکثرا اصلاح طلبند ودر انتخابات مجلس به خاطر منفعت طلبی خود غیر قانونی از انحصار گرایی شما دفاع کردند در حالی که وظیفه دیگری دارند کدام کارنامه خوبی از خود به جا گذاشتند ،جز زدو بند ،قبیله گرایی،رفتن سفر سیاحتی وقبول نباشد زیارتی ،سوم همین شهردار به اصطلا ح اصلاح طلب …بهترین شهردار را کنار زد….،نمونه شعار تبلیغاتی این شهردار مثلا با مدرک معمار وشهر ساز ساختن پار ک محله در تمامی محلات ،حال ایا فقط یک پارک محله ساخته شد ،جناب محترم نگارنده لطفا اگر طرفدار طیفی خاصی هستی در نحوه نگارش متن دقت کن ،انچه همه مردم می خواهند مسوولیت پذیری وخدمت صداقت است نه دوستی می خواهیم نه ارباب اسفندیاری

  [پاسخ]

  مجید در :

  احسن انصافا بر عکس نگارنده.بدرستی مطالب ارزنده ای فرمودی

  [پاسخ]

 2. دوستان بخدا قسم آگه دوستی اقایی میکرد و از آزادبخت حمایت میکرد الان ن این اختلافات بود ن کینه ها و اتفاقی در طرهان رخ میداد که تو ایران همچین اتلافی بی نظیر بود . حالا آگه حجت الاسلام رییسی کاندید بشه فکر میکنید ملکشاهی ازش حمایت نمیکنه و به خاطر دوستی میاد از روحانی حمایت کنه! هیچ وقت همچین کاری نمیکنه پس مشکل از مهندس دوستی بود باز هم این مردم و اصلاح طلبان طرهان معرفت دارن آگه دوستی بیاد و … مردم هم با آغوش باز ازش استقبال میکنن تنها راه رسیدن به وحدت همینه وگرنه روز به روز اختلافات شدید تر میشه و با ۴ تا سطل زباله ۳ تا لودر مردم راضی نمیشن….
  ….مهندس دوستی شما روزی محبوب طرهان بودی هر چند دیر است ولی ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است به آغوش گرم خانواده ات اصلاح طلبان برگرد

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  با این همه توهینی که شبانه روز میشنوه

  [پاسخ]

  علی در :

  دوستی مهندس نیست

  [پاسخ]

 3. باسلام خدمت مخاطبین محترم
  وباتشکراز نگارنده محترم م احمدی ورسانه کشکان بخاطر پرداختن به این موضوع.
  عرض شود تجربه ی انتخابات های گذشته برای مردم طرحان بزرگ نشان داده رای تفکر اصلاح طلبی همیشه بیشتر از تفکر وگفتمان اصول گرایی بوده است .وهرزمان اصلاح طلبان بر روی یک گزینه اتفاق نظر داشته اند پیروز بلا منازع میدان بوده اند.
  نمونه اش در انتخابات دوم وسوم وپنجم مجلس شورای اسلامی که آقایان اسفندیارپور ودوستی برنده انتخابات شدند.
  وهرزمان هرکدام از لیدرهای اصلاح طلب ازاین جریان ریشه دار ومردمی فاصله گرفتند جناح رقیب برنده شده است.
  اختلاف دربین دوستان در انتخابات سال ۹۴ به اوج خود رسید واکنون ضرورت وحدت اقتضا میکند بزرگان این جریان بخاطر مردم اختلافات گذشته را فراموش کرده وباردیگر همچون گذشته پا به پای هم برای نشان دادن قدرت رای جریان وتفکر اصلاحات بسیج شوند .
  ومطمئنا وبتدریج اختلافات فراموش خواهد شد و برای انتخابات شورای شهر پنجم وریاست جمهوری مانور بی نظیری را در شهرستان کوهدشت شاهد خواهیم بود.
  خواهش ما این است هواداران دو طرف‌ عصبانیت رو کنار بزنند وبرای رسیدن به وحدت، آقایان وبزرگان را متقاعد کنند که انشالله باردیگر شاهد همراهی همه ی دوستان باشیم . فراموش نکنیم این خواسته ،آرزوی قلبی رییس دولت اصلاحات و مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بوده است .وحدت بین آقایان دکتر عارف و آقای دکتر روحانی منجر به ریاست جمهوری آقای روحانی شد.
  فاعتبروا یا اولی الاالباب

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  آقای نورمحمدی از این که می بینم باادب و منصف شدی خوشحالم امیدوارم موقتی نباشه.. برای وفاق و ائتلاف لطفا فکری به حال این همه توهین و تهمت که جوانان اصلاح طلب کوهدشت در اینترنت و فضای تلگرام به آقای دوستی میزنند بکنید
  همین توهین ها و جوانان خام جویای نام بود که آقای دوستی را در سال ٩۴ به حمایت از آقایملکشاهی سوق داد

  [پاسخ]

 4. نیاز به وحدت نیست شورا بین ملکشاهی ودوستی تقصیم می شود وحدت برقرار است

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  تقسیم

  [پاسخ]

 5. دم زدن از اتحاد بین لیدرهای اصلاحات حرفیست درست، ولی شما که اصلاح طلبان رو ناجی شهر میدانید مثل اینکه در جریان نیستید شورای چهارم چند درصدش اصلاح طلبن؟!به نظر بنده استفاده از لیست در شهر کوهدشت معنایی نداره طایفه گرایی خیلی بهتر از لیست دادن کار سازه

  [پاسخ]

 6. شما هم که خبری جز انتخابات ندارین

  [پاسخ]

 7. این اتحاد میخواست قبل از اینها به وجود می امد

  [پاسخ]

 8. سلام بین آقای اسفندیاری و دوستی سنخیتی نمانده که اتحاد داشته باشن

  [پاسخ]

 9. ضمن عرض ادب میشه لطف بفرمایید براساس چه شاخصی حضرتعالی به این نتیجه رسیدی که کاندیداهای اصلاح طلب از چند کاندید غیر متخصص اصولگرا ارزشمند تر هستند.شما نمی بینی کاندیداهای اصلاح طلب با توجه به عملکرد ضعیف و نارضایتی مردم اصلا ثبت نام نکردن.میشه سوابق مرتبط کاندیداهای اصلاح طلب را به اسم ذکر بفرمایید .از کدون دانشگاه مدرک گرفتن و چه طرح و برنامه ای مرتبطی اجرا کردن

  [پاسخ]

 10. حال که رئیسی آمده شکی نیست ملکشاهی ازایشان حمایت خواهدکرد وسردوستی بی کلاه خواهدماند!!!

  [پاسخ]

 11. بنده با نوشته آقای نورمحمدی ۱۰۰ در۱۰۰ موافقم

  [پاسخ]

 12. سلام . ایمیل تان را می خواستم، ایمیل سایت.
  ایمیل زیر گویا متروکه اkashkan.ir@gmail.com
  است و بازدید نمیشود.

  [پاسخ]

  دوست محمدی(مدیر سایت) در :

  سلام مشکلی نداره

  [پاسخ]

 13. پس مقاله را که به همین ایمیل فرستادم، رسیده؟

  [پاسخ]

  دوست محمدی(مدیر سایت) در :

  سلام تماس بگیرید لطفا: ۰۹۱۰۶۶۰۱۵۱۹

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط