سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۵۴:۲۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۲ فروردین ۱۳۹۶در ۶:۰۳ ب.ظ تعداد بازدید: 316 بازدید کد خبر:66308 چاپ خبر

دفاع نماینده ی اصلاح طلب خرم آباد و دوره چگنی از عملکرد استاندار لرستان

0

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس تأکید کرد:

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم انتقادپذیری مسئولان گفت: اگر نماینده مردم نقد نکند چه کسی باید نقد کند؟ به گزارش مهر، محمد بیرانوندی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران در سخنانی با تاکید بر ضرورت معرفی جاذبه های گردشگری لرستان در سطح کشور اظهار داشت: این […]

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم انتقادپذیری مسئولان گفت: اگر نماینده مردم نقد نکند چه کسی باید نقد کند؟

به گزارش مهر، محمد بیرانوندی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران در سخنانی با تاکید بر ضرورت معرفی جاذبه های گردشگری لرستان در سطح کشور اظهار داشت: این امر باید به صورت جدی در دستور کار رسانه های استان قرار گیرد.

بالای ۹۰ درصد مراجعات ما برای شغل است

وی با بیان اینکه باید رسانه های استان در این حوزه ورود جدی تری داشته باشند، تصریح کرد: باید با اطلاع رسانی مناسب زمینه هدایت مسافران و گردشگران به استان را فراهم آورد.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود قلعه فلک الافلاک لرستان را ایستگاه تاریخی برای معرفی تاریخ و تمدن لرستان به دنیا دانست و گفت: در این راستا باید زمینه برای معرفی این اثر تاریخی و همچنین سایر آثار تاریخی، طبیعی، فرهنگی و … استان در سطح کشور و دنیا از سوی رسانه ها فراهم شود.

بیرانوندی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» از سوی مقام معظم رهبری بیان داشت: مقوله ایجاد اشتغال و رفع بیکاری برای لرستان بسیار مهم تر از سایر نقاط کشور است.

وی با بیان اینکه مهم ترین مطالبه مردم لرستان ایجاد اشتغال است، گفت: بالای ۹۰ درصد مشکلات مراجعه کنندگان به ما برای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری است.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حوزه گردشگری یک حوزه بسیار مطلوب برای ایجاد اشتغال در استان است، گفت: این حوزه می تواند موجب رونق اشتغال و رفع معضل بیکاری در استان شود.

جامعه ای که در آن نقد نباشد به سمت خفقان می رود

بیرانوندی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه جامعه ای که در آن نقد وجود نداشته باشد به سمت خفقان خواهد رفت، افزود: این امر موجب ایجاد آتش در زیر خاکستر می شود.

وی با بیان اینکه البته هر نقدی پاسخی دارد و هرکسی که نقد می کند باید ظرفیت شنیدن پاسخ را نیز داشته باشد، تصریح کرد: عملکرد دولت تدبیر و امید در استان مطلوب بوده و قابل مقایسه با دولت قبلی نیست.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشار به اینکه عملکرد دولت را نباید نادیده بگیریم، اظهار داشت: حواسمان باید باشد که گوش عامه مردم به گفته مسئولان بوده و نباید به گونه ای عمل شود که فضای ناامیدی و یاس در جامعه ایجاد شود.

نماینده نتواند نقد کند پس چه کسی می تواند نقد کند؟

بیرانوندی با بیان اینکه من استاندار لرستان را پر تلاش می دانم، تصریح کرد: دغدغه استاندار رفع مشکلات استان بوده و در این مسیر چالش هایی وجود داشته که باید رفع شوند.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نقد موجب اصلاح جامعه می شود، افزود: نقدها نباید مغرضانه باشد و زمینه را برای مایوس کردن ارائه خدمت به مردم فراهم کند.

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه اگر نماینده نتواند نقد کند پس چه کسی می تواند نقد کند، یادآور شد: هرکسی از زاویه دید خود می تواند نقد کند و جامعه نیاز به روشنگری دارد و البته باید نقدها به دور از حب و بغض باشد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. سلام بر کشکانیان:لطفا بنویسید چگنی نه دوره چگنی.
    چگنی نام شهرستان است و سراب دوره مرکز آن.
    این طوری که شمامی نویسید می شود شتر مرغ.یعنی نه دوره است و نه چگنی

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط