سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۷:۲۰:۱۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۰ فروردین ۱۳۹۶در ۵:۴۲ ب.ظ تعداد بازدید: 452 بازدید کد خبر:66302 چاپ خبر

آغاز عملیات اجرایی گلخانه ۶ هکتاری جهاد دانشگاهی در کوهدشت/ خبرهای خوبی از معشوره در راه است

0

با حضور استاندار لرستان و نماینده ی کوهدشت و رومشکان؛

مهندس بازوند؛ استاندار لرستان در آیین آغاز عملیات اجرایی گلخانه ۶ هکتاری جهاد دانشگاهی در کوهدشت با حضور دکتر طیبی رییس جهاد دانشگاهی کشور و دکتر ملکشاهی نماینده مردم و سایر مسئولان استانی و محلی گفت: -در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال؛ انتظار میرود این پروژه ارزشمند الگویی واقعی و عملی برای تحقق این […]

مهندس بازوند؛ استاندار لرستان در آیین آغاز عملیات اجرایی گلخانه ۶ هکتاری جهاد دانشگاهی در کوهدشت با حضور دکتر طیبی رییس جهاد دانشگاهی کشور و دکتر ملکشاهی نماینده مردم و سایر مسئولان استانی و محلی گفت:

-در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال؛ انتظار میرود این پروژه ارزشمند الگویی واقعی و عملی برای تحقق این شعار باشد.

– بارها گفته ام و باز تکرار می کنم، تولید و اشتغال حاصل سرمایه گذاری است. برای سرمایه گذاری و سرمایه گذاران هیچ کس نباید مانع ایجاد کند.

-مردم به خوبی و با فراست و تشخیص دقیق، اثر عملیاتی برجام را در پروژ ه های بزرگی چون گلخانه هیدروپونیک کشت و صنعت توسط هلندی ها، تولید کاغذ از پودر سنگ در الیگودرز توسط چینی ها ، پرورش ماهی و توسعه شیلات توسط فرانسوی ها ، حضور شرکت  های معتبر کره ای در سدسازی و….می بینند.

-وقتی از برنامه های اشتغال حرف می زنیم و اظهار نظر می کنیم باید به تمام زوایای این بحث توجه کنیم‌‌.
اهل انصاف قضاوت می کنند.
-لرستان را با ۱۱۳ هزار بیکار تحویل گرفتیم؛ جمعیتی که طبق روال افزایش آن؛ سالانه ده تا دوازده هزار نفر  به آن اضافه می شده یعنی طبق روال گذشته سال ۹۶ باید ۱۱۳ هزار نفر به بالاتر از ۱۵۰ هزار نفر می رسید.
اما امروز لرستان ۸۷ هزار نفر بیکار دارد . یعنی نه فقط آمار تحویلی بیشتر نشد بلکه هر سال تقریبا ۶ هزار نفر هم از این آوار حجیم بیکاری کم شده است. قضاوت با مردم و منصفین.

-در روزهای آتی؛ پشت صحنه های پی گیری نفس گیر سد معشوره را که به اتفاق نماینده محترم کوهدشت انجام داده ایم به اطلاع مردم می رسانم. در مجموع خبرهای خوبی از معشوره در راه است.

-برای پتروشیمی کوهدشت پی گیر تخصیص تسهیلات ارزی توسط یکی از بانکها هستیم و در آینده نزدیک با حل این مشگل شاهد شتاب روند عملیات این پروژه خواهیم بود.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. مبارکه، کلنگ ودایره اش خیلی قشنگه

  [پاسخ]

 2. استاندار عزیز لرستان ۸۷هزار بیکار داره؟واقعا لرستان با ۱۱۲هزار بیکار تحویل گرفتی الان شده ۸۷ چه عجب حتما اون ۴۰هزار فوت شدن یا ازاین استان رفتن

  [پاسخ]

 3. تبلیغات انتخاباتی

  [پاسخ]

 4. سر مردم کوهدشت رو دیگه نمیتونید شیره بمالید اقای بازوند.دولت روحانی در لرستان و به ویژه در کوهدشت مردود شده بدجور.وسلام

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط