سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۳:۰۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۵ فروردین ۱۳۹۶در ۱۰:۰۶ ب.ظ تعداد بازدید: 329 بازدید کد خبر:66255 چاپ خبر

یک کشته و ۴ زخمی بر اثر ریزش کوه در جاده ونایی بروجرد

0

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی لرستان گفت: در پی ریزش کوه و سقوط یک‌تخته سنگ‌ بر روی یک دستگاه خودروی سواری در جاده ونایی بروجرد ۴ نفر مجروح و یک نفر کشته شد. حسینعلی رفایی در گفت‌وگو با تسنیم، در ارتباط با ریزش کوه و مصدومیت چند نفر در جاده ونایی بروجرد اظهار داشت: عصر امروز […]

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی لرستان گفت: در پی ریزش کوه و سقوط یک‌تخته سنگ‌ بر روی یک دستگاه خودروی سواری در جاده ونایی بروجرد ۴ نفر مجروح و یک نفر کشته شد.

حسینعلی رفایی در گفت‌وگو با تسنیم، در ارتباط با ریزش کوه و مصدومیت چند نفر در جاده ونایی بروجرد اظهار داشت: عصر امروز ریزش کوه در جاده بروجرد به روستای ونایی چهار مجروح و یک کشته برجای گذاشت.

وی با اشاره به اینکه این حادثه ساعت ۱۷:۳۲ دقیقه امروز به اورژانس بروجرد گزارش‌شده است، افزود: در پی ریزش کوه یک‌تخته سنگ‌ بر روی یک دستگاه خودروی سواری سقوط کرده  و منجر به رخ دادن این حادثه شده است.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی لرستان عنوان کرد: اورژانس ۱۱۵ بروجرد پس از اطلاع از این حادثه بلافاصله تیم اورژانس پایگاه شهرک اندیشه را به محل اعزام کرد که پس از بررسی انجام‌گرفته مشخص شد در این حادثه چهار نفر زخمی و یک دختربچه پنج‌ساله براثر شدت جراحات جان خود را از دست‌داده است.

وی با اشاره به اینکه مجروحان این حادثه به بیمارستان شهید چمران بروجرد انتقال یافتند، بیان کرد: دو نفر از مجروحان بستری و دو نفر دیگر پس از درمان سرپایی از بیمارستان مرخص شدند و هم‌اکنون حال عمومی مجروحان مساعد است.

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط