سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۵:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۲ فروردین ۱۳۹۶در ۹:۲۰ ب.ظ تعداد بازدید: 233 بازدید کد خبر:66214 چاپ خبر

امداد رسانی در ۴۰ حادثه توسط جمعیت هلال احمر لرستان

0

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: از آغاز طرح امداد و نجات نوروزی توسط تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان در ۴۰ حادثه به آسیب دیدگان امداد رسانی شده است. صارم رضایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جمعیت هلال احمر لرستان در ایام تعطیلات نوروزی تعداد ۲۶ پایگاه ثابت، سیار و موقت در […]

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: از آغاز طرح امداد و نجات نوروزی توسط تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان در ۴۰ حادثه به آسیب دیدگان امداد رسانی شده است.

صارم رضایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جمعیت هلال احمر لرستان در ایام تعطیلات نوروزی تعداد ۲۶ پایگاه ثابت، سیار و موقت در محورهای مواصلاتی لرستان تدارک دیده است.

وی بیان کرد: در این بیست و شش پایگاه تعداد ۵۰ دستگاه آمبولانس و خودروی ست نجات مستقر شده است .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان بیان کرد: تعداد ۲ هزار و ۶۰۰ نفر روز امدادگر، نجاتگر و پرسنل به همراه تیم های واکنش سریع برادران و توانا (خواهران) آمادگی کامل دارند تا در صورت بروز هرگونه حادثه به یاری نیازمندان و آسیب دیدگان بشتابند.

رضایی تصریح کرد: یک فروند بالگرد امدادی  mi17 جمعیت هلال احمر لرستان با کادر پروازی مجرب در فرودگاه خرم‌آباد مستقر است تا در صورت نیاز به پرواز درآید.

وی افزود: از ابتدای طرح امداد و نجات نوروزی توسط تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان به ۳۲۶ آسیب دیده کمک رسانی شده است که از این تعداد ۱۶ نفر به مراکز درمانی استان انتقال یافتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از آمادگی سامانه ۱۱۲ جمعیت هلال احمر استان نیز خبر داد و بیان داشت: این سامانه آماده است در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی سوالات و اعلام حوادث باشد و از مسافران و مردم استان انتظار داریم که در صورت بروز هرگونه حادثه بلافاصله با این مرکز تماس بگیرند و از خدمات مطلوب جمعیت هلال احمر لرستان استفاده کنند.

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط