سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۶:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۳۰ اسفند ۱۳۹۵در ۷:۵۷ ب.ظ تعداد بازدید: 163 بازدید کد خبر:66188 چاپ خبر

استاندار: در سال ۹۵ توفیقات کم نظیری در لرستان حاصل شد

0

استاندار لرستان گفت: در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل بود توفیقات کم نظیری در موضوعات متنوع در لرستان حاصل شد. در پیام نوروزی هوشنگ بازوند آمده است: در سالی که رفت و الگوی اقتصاد مقاومتی بودیم در فعالیت زیر ساخت های معطل مانده ای چون فرودگاه، آزاد راه و راه آهن؛ […]

استاندار لرستان گفت: در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل بود توفیقات کم نظیری در موضوعات متنوع در لرستان حاصل شد.

در پیام نوروزی هوشنگ بازوند آمده است: در سالی که رفت و الگوی اقتصاد مقاومتی بودیم در فعالیت زیر ساخت های معطل مانده ای چون فرودگاه، آزاد راه و راه آهن؛ در حیات دوباره واحدهای کوچک و بزرگی مانند کشت و صنعت و فولاد و صنایع غذایی ؛ در سدسازی و آبرسانی و گازرسانی؛ در جلب توجه ویژه دولت مردان و سرمایه گذاران توفیقاتی حاصل شد که در نهایت کم شدن مقداری از انباشت حجیم و رنج دور و دراز بیکاری نصیبمان کرد.
در ادامه این پیام آمده است: اما بی شک فراوانی حجم این انباشت از یک سو و داشته ها و ثروت های غنی این سرزمین از سوی دیگر همچنان سال هایی از جنس کار با برنامه و سرمایه گذاری هدفمند و البته خستگی ناپذیری می طلبد تا لرستان به آنچه زیبنده منابع و توانمندی های آن است برسد.
همچنین در بخشی از این پیام آمده است: کتاب یک سال دیگر از بودن و زندگیمان در خطه ای با ظرفیت های بی بدلیل و استعدادهای سرشار بسته شد، در آستانه فصل نو شدن طبیعت؛ میثاق همدلی مان را در تمام روزهای سرنوشت ساز پیش رو خصوصاً انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، امضا کرده و برای تمام هم وطنان و هم استانی های نجیبمان سالی به دور از رنجوری جسم و ملال جان و تنگی نظر و سالی قرین رونق کار و فراخ روزی و توفیق روز افزون از خداوند منان مسئلت می نماییم.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. والا ما چیزی ندیدم

    [پاسخ]

  2. تنها کاری که میتونست مردم طرهان بزرگ را خوشحال کند معشوره بود که تو این چهار سال مردم را سر کار گذاشتید

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط