سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۴۷:۳۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۱۷ فروردین ۱۳۹۲در ۸:۲۲ ق.ظ تعداد بازدید: 167 بازدید کد خبر:6616 چاپ خبر

حجت الاسلام نیکرو: انتقاد از انتصاب مدیران غیربومی در دلفان/ رفع محرومیتها نیازمند یک حرکت جهادی است

0

  خطيب جمعه نورآباد با انتقاد از عدم استفاده از نيروهاي بومي در راس ادارات اين شهرستان گفت: متاسفانه با اينكه امام جمعه پيشين نيز بارها در خطبه هاي نماز جمعه تذكرات فراواني را در خصوص استفاده از نيروهاي بومي در ادارات اين شهرستان داده بود باز هم مكرر شاهد عزل و نصب هاي غير […]

IMG15011603

 

خطيب جمعه نورآباد با انتقاد از عدم استفاده از نيروهاي بومي در راس ادارات اين شهرستان گفت: متاسفانه با اينكه امام جمعه پيشين نيز بارها در خطبه هاي نماز جمعه تذكرات فراواني را در خصوص استفاده از نيروهاي بومي در ادارات اين شهرستان داده بود باز هم مكرر شاهد عزل و نصب هاي غير بومي هستيم.

به گزارش  لکنا به نقل از مهر، حجت الاسلام رضا نيكرو در خطبه های این هفته نماز جمعه نورآباد اظهار داشت: يكي از شعارهاي نماينده مردم دلفان و سلسله استفاده کردن از نيروهاي بومي براي ادارت اين شهرستان بود كه عملي نشده است.

وي ادامه داد: وقتي مردم هنگام راي دادن شعار انتخاباتي را مشاهده مي كنند و راي مي دهند از فرد پيروز اين انتظار را دارند كه شعارهاي انتخاباتي وي محقق شود.

حجت الاسلام نيكرو افزود: طي يكسال اخير بارها شاهد اين بوديم كه از نيروهاي غيربومي براي ادارات اين شهرستان استفاده شده است و اين موضوع براي مردم قابل قبول نيست كه بگويند اين شهرستان نيروي متخصص و متعهد ندارد.

وی ادامه داد: اين در حاليست كه يسياري از نيروهاي متعهد و متخصص اين شهرستان هم اكنون در نقاط مختلف كشور و حتي در پایتخت كشور با توانمندي بالا در حال خدمت كردن هستند.

امام جمعه موقت نورآباد با تاكيد بر اينكه انتظار مردم در این زمینه بسيار بجا و به حق است اظهار داشت: كسي كه مسئوليت را در اين شهرستان قبول مي كند بايد بداند كه كاستي هاي فراواني در اين منطقه وجود دارد كه رفع آنها نیازمند فعالیت جدی است.

وي با بیان اینکه مسئولين اين شهرستان بايد شبانه روز در خدمت مردم باشند، افزود: با وجود بيكاري و عمق محروميت در اين شهرستان به ويژه در بحث زيرساخت هاي عمراني نياز به يك حركت انقلابي و جهادي از سوي مسئولين داریم.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط