سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۷:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۸ اسفند ۱۳۹۵در ۸:۳۴ ب.ظ تعداد بازدید: 228 بازدید کد خبر:66151 چاپ خبر

آغاز به کار فعالیت ستاد اجرایی آموزش و پرورش استان به مسافران نوروزی

0

با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان صورت گرفت:

طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان که در سالن دبیرستان صدیقه کبری ناحیه دو خرم آباد برگزار شد؛ ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش استان رسماً فعالیت خود را آغاز کرد.  به گزارش کشکان، خدانظر دریکوند در این مراسم اظهارکرد: در سال گذشته ۱۰۲هزار مسافر نوروزی در ستاد اجرایی آموزش […]

طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان که در سالن دبیرستان صدیقه کبری ناحیه دو خرم آباد برگزار شد؛ ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش استان رسماً فعالیت خود را آغاز کرد.

 به گزارش کشکان، خدانظر دریکوند در این مراسم اظهارکرد: در سال گذشته ۱۰۲هزار مسافر نوروزی در ستاد اجرایی آموزش و پرورش پذیرش و اسکان شد که امسال این آمادگی تا پذیرش ۱۴۰ هزار نفر وجود دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان به سیاست استاندار پرتلاش لرستان برای تغییر استان از معبر گردشگری به مقصد گردشگری اشاره کرد و افزود: ۲۰۰ آموزشگاه در قالب ۲هزارکلاس درس، ۵ مرکز آموزشی رفاهی معلم و یک اردوگاه دانش آموزی در درجه بندی ویژه، یک و دو تجهیز شده تا مسافران نوروزی با آرامش تعطیلات خوبی را در استان سپری کنند.

وی به جذب اعتبارات جدید از طریق وزارتخانه اشاره کرد و گفت: امسال ۳۰۰ دستگاه یخچال، ۳۰۰ دستگاه تلویزیون و قریب به ۴۰۰تخته فرش خریداری و بین شهرهای مجری اسکان توزیع شد.

دریکوند به ارتقای کلاس های ستاد اسکان اشاره کرد و گفت: کلاس های درجه سه به درجه دو ارتقا یافته است.

وی به تلاش های شبانه روزی ۴۵۰نفر عوامل اجرایی اشاره کرد و افزود: پیش بینی شده تا در مواقع نیاز و ضرورت از سالن های ورزشی و نمازخانه هم استفاده شود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط