سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۵:۴۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۶ اسفند ۱۳۹۵در ۱۱:۲۸ ق.ظ تعداد بازدید: 373 بازدید کد خبر:66054 چاپ خبر

مراسم تجلیل از رتبه های برتر شاخص های نظام نامه نظارتی کشور بر استان عملکرد ۹ ماهه بهزیستی استان لرستان

0

مراسم تجلیل و تقدیر از رتبه های برتر نظام نامه نظارتی کشور با هدف معرفی برترین‌های ارزیابی عملکرد سال ۹۵ در اداره کل بهزیستی لرستان برگزار شد. به گزارش کشکان، دکتر حیدری مدیر کل بهزیستی لرستان ضمن پاسداشت مقام زن و تبریک بمناسبت تولد بانو فاطمه زهرا (س) با بیان اینکه یکی از مهمترین مباحث […]

مراسم تجلیل و تقدیر از رتبه های برتر نظام نامه نظارتی کشور با هدف معرفی برترین‌های ارزیابی عملکرد سال ۹۵ در اداره کل بهزیستی لرستان برگزار شد.

به گزارش کشکان، دکتر حیدری مدیر کل بهزیستی لرستان ضمن پاسداشت مقام زن و تبریک بمناسبت تولد بانو فاطمه زهرا (س) با بیان اینکه

یکی از مهمترین مباحث در مدیریت، پیاده سازی نظام مدیریت عملکرد است گفت: پیاده سازی این نظام، موجب روشن تر شدن اهداف و مسیر حرکت و همچنین مشخص‌تر شدن راهبردهای تعریف شده در سازمان می شود.

وی افزود: به کمک نظام مدیریت عملکرد می توان با ارزیابی شاخص های موجود، جهت درست را مشخص و مسیر مناسب برای حرکت‌های آینده را تعیین کرد.

وی پیاده ‌سازی این نظام را موجب تحقق نگاه عمیق و مفهومی به اهداف سازمان دانست و تصریح کرد: با نهادینه شدن این نظام، امکان شناسایی و تقدیر از کارکنان فعال و کارآمد و همچنین برخورد با افراد کم کاری که در اجرای وظایف خود کوتاهی می کنند، فراهم می‌شود.

دکتر حیدری در ادامه ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای تک تک کارکنان خدوم و پرتلاش بهزیستی خاطر نشان کرد:  با بررسی های به عمل آمده خرسندیم که بگوئیم با کارشناسان  و کارکنان پرتلاش اداره کل بهزیستی استان وظایف اجرایی و اداری به نحو مطلوبی در حال اجرا می باشد و امیدواریم در سال آینده این روند ادامه داشته باشد.

گفتنی است در پایان این مراسم برگزیدگان برتر کشوری معرفی و با اهدا لوح سپاس از طرف دکتر حیدری مدیر کل بهزیستی لرستان و مسعود نیک فر معاون پشتیبانی بهزیستی  تجلیل به عمل آمد.

واحد آمار سرکار خانم الهام انوری با میانگین امتیاز ۱۰۰ و رتبه ۱ کشوری

دفتر توانمند سازی معلولین خانمها لیلا طاهری و فروزان یگانه  با میانگین امتیاز ۵۳۲ و رتبه ۲ کشوری 

دفتر امور حقوقی  آقای ناصر افشاری با میانگین ۲۷۸ و رتبه ۳ کشوری

دفتر مناسب سازی سرکار خانم الهام ناظری با میانگین امتیاز ۲۷۰  رتبه ۳ کشوری 

دفتر مسکن سر کار خانم فیروزه رضایی با میانگین امتیاز ۱۳۷ رتبه ۳ کشوری 

امور ساماندهی سالمندان سرکار خانم پوراندخت قاسمی با میانگین امتیاز ۱۳۰ رتبه ۳ کشوری

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط