سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۶:۳۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۲ اسفند ۱۳۹۵در ۴:۳۲ ق.ظ تعداد بازدید: 679 بازدید کد خبر:65950 چاپ خبر

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان کوهدشت منصوب شد+عکس

0

طی حکمی، صارم رضایی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان، امیرحسین یوسفوند را به سمت سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان کوهدشت منصوب کرد. در بخشی از این حکم آمده است: “با عنایت به وظایف و مأموریت های متعدد جمعیت هلال احمر، از جنابعالی انتظار دارم با بهره گیری از پتانسیل های درون و برون سازمانی، […]

طی حکمی، صارم رضایی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان، امیرحسین یوسفوند را به سمت سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان کوهدشت منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است:

“با عنایت به وظایف و مأموریت های متعدد جمعیت هلال احمر، از جنابعالی انتظار دارم با بهره گیری از پتانسیل های درون و برون سازمانی، تمام سعی، تجربه و توان علمی و اجرایی خود را برای توسعه کمی و کیفی مجموعه و بهبود ارائه خدمات در شهرستان به کار گیرید.”

یوسفوند، اهل شهرستان الشتر است و معاونت امداد و نجات استان، رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش های تخصصی، رئیس شعبه هلال احمر الشتر و هم چنین رئیس بازرسی به شکایات را در کارنامه ی خود دارد.

پیش از این، کوروش عزیزپور، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کوهدشت را بر عهده داشت.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. ضمن خیر مقدم خدمت جناب آقای یوسفوند.لازم میدانم از زحمات وخدمات صادقانه ی چهار سال مدیریت بدون حاشیه جناب آقای عزیزپور تشکر وقدر دانی نموده وبرای ایشان در تمامی مراحل زندگی آرزوی سلامتی وموفقیت. می نمایم.

  [پاسخ]

  فرهنکی در :

  دایی کسی نمیرد

  [پاسخ]

 2. با سلام
  بدینوسیله از زحمات بی بدیل آقای کوروش عزیزپور رئیس سابق جمعیت هلال احمر کوهدشت که در دوران مدیریتش بیش از چهار سال بطول انجامید و منشا تحول اساسی و زیربنایی در این جمعیت گردید تقدیر و تشکر می نمایم و برای آقای یوسفوند آرزوی موفقیت دارم.

  [پاسخ]

 3. مجید یوسفوند از الشتر

  انتخاب بجا و شایسته برادر بسیجی امیر حسین یوسفوند بسمت سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان کوهدشت را تبریک عرض نموده و از خداوند منان برای ایشان توفیق خدمت سلامتی خواستارم

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط