سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۳:۱۹:۱۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۹ اسفند ۱۳۹۵در ۹:۱۸ ق.ظ تعداد بازدید: 237 بازدید کد خبر:65898 چاپ خبر

مدیر کل بهزیستی لرستان به عنوان مدیر سطح عالی ارزیابی شد

0

در پی ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی، توسط سازمان برنامه و بودجه استان، دکتر اسدالله حیدری به عنوان مدیر سطح عالی شناخته شد. به گزارش کشکان، بر اساس ارزیابی های صورت گرفته توسط معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه استان،”دکتر اسدالله حیدری”مدیر کل بهزیستی لرستان با کسب نمره ۸۲/۹۲ از […]

در پی ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی، توسط سازمان برنامه و بودجه استان، دکتر اسدالله حیدری به عنوان مدیر سطح عالی شناخته شد.

به گزارش کشکان، بر اساس ارزیابی های صورت گرفته توسط معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه استان،”دکتر اسدالله حیدری”مدیر کل بهزیستی لرستان با کسب نمره ۸۲/۹۲ از مجموع ۱۰۰ امتیاز، بعنوان مدیر سطح عالی معرفی شد.

پیرو این موفقیت، مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور با اهداء لوح سپاس، از مدیر کل بهزیستی لرستان تقدیر کرد. در  بخشی از متن آن آمده است:

موفقیت هر سازمانی در گرو مسئولیت پذیری مدیران و کارشناسان آن سازمان می باشد.

بدون شک موفقیت سازمان در سال جاری در حوزه های لرزیابی عملکرد، ارتقاء سلامت اداری، پاسخگویی به موقع به شکایات و گزارش ها که در نهایت زمینه بهبود عملکرد سازمانی را فراهم کرده است، مرهون تلاش های سازنده و موثر همکاران می باشد. با توجه به همکاری ها و هماهنگی های جنابعالی با این دفتر در راستای انجام وظایف قانونی و صیانت از حقوق شهروندی (به ویژه حقوق جامعه هدف) از شما سپاسگزاری می نمایم.

خاطر نشان می شود بهزیستی لرستان، هم چنین در ارزیابی دستگاههای اجرایی استان، رتبه ۹ را از میان ۶۰ دستگاه اجرایی ارزیابی شده به خود اختصاص داد و در سطح بندی دستگاه ها رتبه “خوب” را کسب کرد.

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط