سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۹:۲۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۷ اسفند ۱۳۹۵در ۶:۲۳ ب.ظ تعداد بازدید: 461 بازدید کد خبر:65862 چاپ خبر

مشاور اجرایی مدیر کل آموزش و پرورش لرستان منصوب شد

0

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان طی حکمی حجت اله مومنی رابه عنوان مشاور اجرایی مدیر کل  آموزش و پرورش لرستان منصوب کرد. حجت اله  مومنی که تحصیل کرده رشته مدیریت بهسازی منابع انسانی است در مدت ۲۴سال خدمت در آموزش و پرورش سوابقی چون دبیر و مدیر آموزشگاه، مدیر کانون فرهنگی تربیتی، کارشناس […]


سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان طی حکمی حجت اله مومنی رابه عنوان مشاور اجرایی مدیر کل  آموزش و پرورش لرستان منصوب کرد.

حجت اله  مومنی که تحصیل کرده رشته مدیریت بهسازی منابع انسانی است در مدت ۲۴سال خدمت در آموزش و پرورش سوابقی چون دبیر و مدیر آموزشگاه، مدیر کانون فرهنگی تربیتی، کارشناس حراست و کارشناس مسئول فرهنگی، هنری آموزش و پرورش منطقه ویسیان، معاون پژوهش آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان خرم آباد، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت و ریاست اداره امور تربیتی آموزش و پرورش لرستان را تجربه کرده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان؛ پیش از این سیده منصوره شاهرخی عهده دار این مسئولیت بود که در ۱۳مرداد ماه ۹۵ به عنوان رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان منصوب شد.

دیدگاه

 1. درود بر مومنی موفق وموید باشید

  [پاسخ]

 2. آرزوی موفقیت را برای جنابعالی دارم

  [پاسخ]

 3. ضمن آرزوی موفقیت وسربلندی برای جناب آقای مومنی،امیدورام مدیرکل محترم از نقطه نظرات ومشاوره های ایشان که واقعا انسانی متبحروحاذق درامور آموزشی وپرورشی میباشند،نهایت استفاده را برده تاشاهد بهبود وارتقای کیفیت فعالیتهای آموزشی وپرورشی درتمامی سطوح باشیم.

  [پاسخ]

 4. انتصاب بر اساس شایستگی و لیاقت یعنی این .با تبریک صمیمانه به آقای مومنی

  [پاسخ]

 5. متبحر و حاذق!!!!مدیریتش رو در کوهدشت دیدیم

  [پاسخ]

 6. با آرزوی موفقیت و پیروزی برای آقای مومنی برادر عزیز و گرامی ، امیدوارم که در این پست و سمت جدید موفق باشند و شاهد تغییرات خوبی در سطح کیفی آموزش و پرورش استان و همچنین توسعه آموزش و پرورش در راستای دولت تدبیر و امید باشیم. انشا الله.

  [پاسخ]

 7. با آرزوی موفقیت و پیروزی برای آقای مومنی برادر عزیز و گرامی ، امیدوارم که در سمت جدید موفق و پیروز بوده وانشاالله شاهد تغییرات کیفی خوبی در سطح آموزش و پرورش استان باشیم.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط