سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۱:۲۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۷ اسفند ۱۳۹۵در ۱۰:۰۳ ق.ظ تعداد بازدید: 448 بازدید کد خبر:65857 چاپ خبر

برگزاری جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان کوهدشت به ریاست مهندس غضنفری معاون استاندار لرستان

0

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان کوهدشت به ریاست مهندس غضنفری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و با حضور فرماندار شهرستان کوهدشت، امام جمعه کوهدشت و برخی مدیران کل استانی و شهرستانی صبح امروز در سالن کنفرانس فرمانداری کوهدشت برگزار شد. به گزارش کشکان، فرماندار کوهدشت در ابتدای جلسه با […]

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان کوهدشت به ریاست مهندس غضنفری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و با حضور فرماندار شهرستان کوهدشت، امام جمعه کوهدشت و برخی مدیران کل استانی و شهرستانی صبح امروز در سالن کنفرانس فرمانداری کوهدشت برگزار شد.
به گزارش کشکان، فرماندار کوهدشت در ابتدای جلسه با ارائه گزارشی، خلاصه ای از وضعیت شهرستان و مشکلات و موانع تولید و اشتغال این شهرستان را بیان نمود.

محور سخنان فردی بیرانوند فرماندار کوهدشت در این جلسه به شرح زیر است:

-بخشودگی تسهیلات زیر ۱۰۰ میلیون یکی از اقدامات خوب دولت و بیانگر توجه به قشر محروم و ضعیف جامعه است.
-شهرستان کوهدشت دارای مشکلات زیادی است که از اساسی ترین آنها می توان راه دسترسی، راه روستایی، کشاورزی، آب آشامیدنی و کشاورزی، اشتغال و…
– از ۲۳۵ روستای شهرستان کوهدشت ۳۸ روستا با تانکر آبرسانی می گردد که این زیبنده این شهرستان نیست.
– کوهدشت شهرک صنعتی ندارد و دارای ناحیه صنعتی است که همین ناحیه صنعتی نیز مشکلات زیادی دارد، از ۵۰ واحد تولیدی  شهرستان ۲۳ واحد فعال و مابقی نیمه فعال و یا تعطیل هستند.
– محور توسعه کوهدشت کشاورزی است، آبی شدن مزارع کوهدشت می تواند مشکلات این شهرستان را تا حد زیادی کاهش دهد.
– معوقات بانکی، عدم اجرای ماده ۱۳۲ قانون مالیتاهای مستقیم، عدم قبول محل اجرای طرح بعنوان وثیقه، عدم اجرای مصوبات کارگروه های رفع موانع تولید توسط بانک های عامل، بالا بودن نرخ تسهیلات واحد های تولیدی و… از  جمله بخشی از مشکلات و موانع تولید و اشغال در شهرستان کوهدشت است.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. مصوبه های بی نتیجه

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط