سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۴۸:۴۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۶ اسفند ۱۳۹۵در ۶:۱۴ ب.ظ تعداد بازدید: 1,097 بازدید کد خبر:65826 چاپ خبر

حذف داریوش آزادی، گودرز علیزاده و فرج اله مومنی از لیست شورای اصلاح‌طلبان استان لرستان توسط شورای اصلاح‌طلبان کشور

0

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب لرستان خبر داد:

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب لرستان، اسامی یازده عضو حقیقی شورای اصلاح‌طلبان استان لرستان را اعلام کرد. به گزارش کشکان، قاسم عالیخانی گفت: «براساس رأی‌گیری، تعداد ۱۷ نفر توسط شورای هماهنگی احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب استان لرستان، انتخاب و به تهران معرفی شدند». عالیخانی توضیح داد:«در مرحله‌ی بعدی، شورای اصلاح‌طلبان کشور از […]

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب لرستان، اسامی یازده عضو حقیقی شورای اصلاح‌طلبان استان لرستان را اعلام کرد.

به گزارش کشکان، قاسم عالیخانی گفت: «براساس رأی‌گیری، تعداد ۱۷ نفر توسط شورای هماهنگی احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب استان لرستان، انتخاب و به تهران معرفی شدند».

عالیخانی توضیح داد:«در مرحله‌ی بعدی، شورای اصلاح‌طلبان کشور از بین این ۱۷ نفر، تعداد ۱۱ نفر را انتخاب کرده و استان هم هیچ‌گونه دخل و تصرفی در انتخاب نهایی تهران نداشته است».

وی، اسامی ۱۱ عضو حقیقی شورای اصلاح‌طلبان استان لرستان را بیان کرد:

محمد رضایی؛

کریم ملک‌آسا (نماینده پیشین پلدختر در مجلس)؛

رحمت هاشمی؛

ملک‌محمد نظری؛

نبی‌رضا فلاحی؛

نورالدین دریکوند؛

حمید رحمان‌پور؛

اردشیر بزن‌بیرانوند؛

اصغر دولتشاه؛

فریبا گله‌دار؛

اقباله سلاح‌ورزی.

به این ترتیب، شورای اصلاح‌طلبان استان لرستان شامل ۲۲ عضو حقوقی (احزاب و تشکل‌ها) و ۱۱ عضو حقیقی می‌شود.

هریک از شهرستان‌های استان نیز هرکدام خودشان شورای اصلاح‌طلبان شهرستان خواهند داشت.

اسامی ۵ نفری که توسط شورای اصلاح طلبان کشور از لیست خط خورده اند بدین شرح است:

داریوش آزادی، گودرز علیزاده، فرج اله مومنی، رضا منصوری و ایمان بیرانوند

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. کشکان فرج محبوب ترین شخص چه تو طیف اصلاح طلب و اصولگرا در طرهان میباشد شک نکن

  [پاسخ]

 2. درود بر کوهدشت

  [پاسخ]

 3. فعلا که خود اصلاح طلبان م قبولش نداشتن!!!

  [پاسخ]

  گرابیم در :

  اولادرانتخابات گذشته برهمگان آشکارشدکه وزن فرج چقدربود.ثانیا آنهایی که فرج راقبول نداشتندنه اصلاح طلب نه اصولگرا بلکه خائنین به اصلاحات وفرصت طلبان بودن.

  [پاسخ]

 4. اتفاقا فرج باعث اصلی اختلاف در شهرستانه و چه بهتر که کلا از بین اصلاح طلبان اخراج بشه چون ضررش بیشتر از نفعشه

  [پاسخ]

 5. درود بر فرج طرهان

  [پاسخ]

 6. درود بر فرج مومنی

  [پاسخ]

 7. اصولگرا روخوب اومدی اونم تو جبهه پایداری باطرفداران قبادی

  [پاسخ]

 8. درود بر خاتمی لرستان

  [پاسخ]

 9. تجربه گذشته نشان داده که دلیل اصلی باخت اصلاح طلبان شهرستان کوهدشت فرج مومنی و اسفندیاری بوده اند مثلا=دور هشتم خود و همراهانشان به قبادی رای دادند و باعث شکست سوری مظلوم شدند.

  [پاسخ]

  گرابیم در :

  کوشکی وسیاست؟!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 10. وجود جناب فرج اله مومنی باعث افتخار طرهان بزرگ است . حالا این شورا عملکرد مثبتی برا اصلاحات داشته .کشکان یک بار هم شده بنگار…….

  [پاسخ]

 11. شلام بر خاتمی لرستان فرج مومنی شجاع

  [پاسخ]

 12. باسلام خدمت مخاطبین محترم
  شورای اصلاح طلبان کشور را که برای مخاطبین واین حقیر شورایی ناشناخته است .ادب خبرنگاری حکم می کند رزومه ای از این شورا وماهیت شورا برای مردمی که اخبار رو دنبال میکنند معرفی نمایند والبته بی دلیل رد شخصیت های سیاسی ومردم دار اون هم شخصیتی بمانند جناب آقای فرج اله مومنی که برای همه طیف ها وطوایف وقبایل و گروه های مختلف سیاسی ومذهبی و فرهنگی استان لرستان بخصوص مردم شریف کوهدشت وطرهان قابل احترام ودارای جایگاه مهم و تاثیرگذاری است ،مسئله کوچکی نیست.این شورا بایدجواب سوالات مردم رو بدهد شایدهم هم شورای اصلاح طلبان کشور شبیه منتخبین لیست امید بود که ابتدا
  بالغ بر ۲۰۰ نفر بودند و متعاقبا به ۱۰۵ نفر تقلیل یافتند یا شاید شبیه اصلاح طلبانی بودند که در انتخابات کوهدشت باوجود حضورکاندیدای شاخص اصلاح طلب به گزینه اصولگرایان روی آوردند.
  علی ایحال این شورا نمیتواند برای این تصمیم غلط و بچگانه اش سکوت کند.آقای مومنی ازرزمندگان راستین و واقعی زمان جنگ بودند که داوطلبانه در اکثر مناطق ومیادین جنگی حضور فعال داشتند.ایشان ازخانواده معزز شهداء و ارادتمندان واقعی و راستین نظام جمهوری اسلامی بوده وهستند وخواهند بود .آقای مومنی باوجود نامهربانی برخی جریانات سیاسی هیچگاه به اصول اولیه واساسی انقلاب اسلامی ایران پشت نکردند .
  ایشان دارای مقبولیت ومحبوبیت کم نظیر درمیان تمام سلایق مختلف شهرستان کهدشت ورومشگان وطرهان بوده وهستند.
  حال یه شورای بی تجربه اومده تصمیمی گرفته باید جوابگو باشد.
  در هر حال نه آقای مومنی نیازی به معرفی و احیانا همکاری اون شورا داند ونه مردم طرهان ایستاده اند تا ببینند نظر شورا را پیرامون پذیرش یا عدم پذیرش آقای مومنی رو ببینندوبشنوند.
  بقول معروف “انما شرف المکان بالمکین”قطعا آقای مومنی در هرکجا وهر جایگاه وهرمقام حقیقی وحقوقی که باشد برای مردم کوهدشت وطرهان بزرگ همان “فرج” است نه یک کلمه بیش ونه یک کلمه کم.فرج بمثابه خونی است در رگ اصلاح طلبان راستین و مردم باصفای کوهدشت می ماند.
  “الحسود لا یسود” حسود هیچگاه آسایش نمی بیند بلکه مثل صابونی میماند بلکه روز بروز درحال تمام شدن جون کندن است.
  این آقایان بدانند که “فرج”نیازی به رای ونظر آنان ندارد بلکه این ” فرج ” است که به ایشان اعترار میبخشد.رنده حقیر از همه دوستان وهمفکران اصلاح طلب شهرستان درخواست میکنم با نام ونشان واقعی خود نسبت به این رای بچگانه شورای ب اصطلاح اصلاح‌ طلبان واکنش نشان دهند.ویه توصیه برادرانه هم ابتدا ب مدیر محترم رسانه کشکان سپس مخاطبین رانام مستعار دارم اول ب برادر عزیزم آقای دوست محمدی اینکه کامنت های توهین آمیزرو که متاسفانه بی نام ویا بانام مستعار درج میشن منتشرنکند
  سپس به دوستان بی نام ونشان هم جمله ای عرض میکنم که در نوشتن خدای بزرگ رو فراموش نکنند .
  والعاقبه للمتقین

  [پاسخ]

 13. سلام دوستان سعی کنیم که بیشتر بفکر رفع وضعیت معیشتی مردم باشیم ودر طول چند دهه از انقلاب میگذردو ماهنوز اندر غم یک کوچه ایم چون فکرمون را صرف مساعل سیاسی میکنیم ومشکلات ورشد وتوسعه وعمران آبادی ومبلمان شهری که نشان از فرهنگ وتمدن دیارمان می باشد به فراموشی سپرده شده است ؛و به خاطر خدا تفرقه ودودستگی را کنارزده وکارخداپسندانه ای رابخاطر مردم مظلوم وجوانان تحصیلکرده وسرگردان وغیره برگ زرینی را از تاریخ طرهان متمدن وکهن وسرزمین نام آوران بزرگی که عرصه را بر رژیم پدرو فرزندسلطنتدوهزاروپانصد ساله پهلوی تنگ کردن را به یادگار بگذاریم ، واقعا این مردم نجیب وبزرگوار طرهان سزاواراین همه شکنجه ومرارت وآزار واذیت نیستن واز روز واپسین یوم الاحساب بترسیم؛
  خدا چنان کن سرانجام کار توخشنود باشی مارستگار

  [پاسخ]

 14. خوشمان امد دست بچه های مرکز درد نکنه

  [پاسخ]

  شهروند در :

  تقصرت نیست برادروبهت خرده نمی گیریم چون فرج همواره خواب ازچشمان اصلاح طلب نماها ربوده ومی ربایدان شاء الله

  [پاسخ]

 15. فرج مومنی در هر دوره ای از انتخابات دخالت کرده باعث انشقاق اصلاح طلبان بوده است.به نظرم شم اقتصادی ایشان بر شم سیاسی اش می چربد . توصیه می کنم در وادی اقتصادی وارد شود!! موفق است ضررش هم به کوهدشت نخواهد رسید/

  [پاسخ]

 16. به نظر که فرج محبوبتر می شود چون از کاغذ حذف شود از دل مردم که حذف نمی شود…زنده باشیم وببینیم….

  [پاسخ]

 17. اقای عباس نورمحمدی اگر فرج، پستت را ازت بگیرد باز هم این طوری وبا این ادبیات ناشیانه دفاع می کنی ،تا کی می خواهیم … باشیم، اینقدر جوان با صلابت تحصیل کرده ومتعقد به مردم و نظام داریم که لای چرخ این اقا بخاطر باند بازیش خرد حقیر شدند ،دوره افراطی گری وموج سواری این اقا تمام شده

  [پاسخ]

 18. گراب سیاسی هستند/***-

  [پاسخ]

 19. اینها برای مردم نان نمیشود

  [پاسخ]

 20. فرج‌اله مومنی از معدود کارگردانان سپهر سیاست لرستان است که روابط گسترده‌ و دیرینه‌ای با اصلاح‌طلبان از استان تا پای‌تخت داشته و در حالی که بسیاری از اعضای شورای سیاست‌گذاری استان در پی وقت ملاقات با اصلاح‌طلبان درجه چندم کشوری به هر مستمسکی می‌آویزند اما آقای کارگردان به دلیل روابط بسیار نزدیک و صمیمانه با حلقه‌های اصلی و پرنفوذ اصلاح‌طلبان پای‌تخت‌نشین، با صفت “آقا فرج” طرف مشاوره‌ی این طیف قرار می‌گیرد. نتیجه این که در صورت وجود اراده‌ی قطعی برای حضور در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان استان، کسی را یارای جلوگیری از این امر نمی‌بود اما در مدل سیاست‌ورزی مومنی، لازمه‌ی احاطه بر صحنه، حضور در پشت پرده‌هاست. این‌ها البته همه در حالیست که با وجود حضور پررنگ علی تیموری در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، عملاً ضرورتی برای ورود مومنی به این جمع دیده نمی‌شود.

  [پاسخ]

 21. آقای گرابیم!!!!
  وزنش به انحصار گری و تفرقه و آشوب کاملا مشخص شد

  [پاسخ]

 22. فرج دوستت داریم. محبوب دلهایی فرج بزرگ.

  [پاسخ]

 23. فرج چه کاری برای این شهر کرده حداقل مثل دوستی اگه عرضه داره یک سطل آشغال برای این شهر بفرسته تا بگن این مال فرجه…

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط