سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۷:۲۱:۵۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۵ اسفند ۱۳۹۵در ۸:۴۸ ب.ظ تعداد بازدید: 469 بازدید کد خبر:65780 چاپ خبر

کاهش دو نفری اعضای شوراهای شهر و روستا/ فرمانداری‌ها امکانات مورد نیاز هیئت نظارت برانتخابات را تأمین کنند

0

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای لرستان:

رئیس عالی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای لرستان تاکید کرد: فرمانداری‌ها امکانات موردنیاز هیئت نظارت برانتخابات را تأمین کنند.  به گزارش کشکان به نقل از مهر، الهیار ملکشاهی یکشنبه در همایش استانی مجریان، ناظران و بازرسان انتخابات شورای شهر و روستای لرستان اظهار داشت: تعداد اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا […]

رئیس عالی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای لرستان تاکید کرد: فرمانداری‌ها امکانات موردنیاز هیئت نظارت برانتخابات را تأمین کنند.

 به گزارش کشکان به نقل از مهر، الهیار ملکشاهی یکشنبه در همایش استانی مجریان، ناظران و بازرسان انتخابات شورای شهر و روستای لرستان اظهار داشت: تعداد اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در این دوره از انتخابات در اکثر شوراها دو نفر نسبت به قبل کاهش پیدا کرده است.

وی گفت: با این اوصاف تعداد اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای ۹ نفره به هفت نفر و ۱۱ نفرها به ۹ نفر کاهش پیدا کرده است.

رئیس عالی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای لرستان انتخابات شوراها یک مرحله ای برگزار می شود عنوان کرد: همچنین ارائه شناسنامه از سوی رای دهندگان الزامی است.

ملکشاهی با تاکید بر اینکه این امر در قانون تصویب شده است گفت: همچنین باید تعامل مطلوبی بین عوامل برگزار کنندگان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان وجود داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه بر اساس قانون همه دستگاههای اجرایی موظف به همکاری با هیئت نظارت بر انتخابات هستند گفت: در این راستا فرمانداری ها باید مکان مناسب به همراه امکانات و تجهیزات لازم در اختایر هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار دهند.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. اقا میتونستی در مورد نظارت تجدید نظر کنی بهتر بود

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط