سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۴۵:۳۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۵ اسفند ۱۳۹۵در ۸:۳۴ ب.ظ تعداد بازدید: 374 بازدید کد خبر:65773 چاپ خبر

حضور همه سلایق سیاسی در هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای لرستان

0

در همایش مجریان و ناظران انتخابات لرستان مطرح شد؛

رئیس عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای لرستان از حضور همه سلایق سیاسی در هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان خبر داد. الهیار ملکشاهی ظهر یکشنبه در همایش استانی مجریان، ناظران و بازرسان انتخابات شورای شهر و روستای لرستان اظهار داشت: مسئولان برگزار کننده انتخابات باید از آرا مردم صیانت کنند تا […]

رئیس عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای لرستان از حضور همه سلایق سیاسی در هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان خبر داد.

الهیار ملکشاهی ظهر یکشنبه در همایش استانی مجریان، ناظران و بازرسان انتخابات شورای شهر و روستای لرستان اظهار داشت: مسئولان برگزار کننده انتخابات باید از آرا مردم صیانت کنند تا اراده مردم در انتخابات، اتفاق بیفتد.

در انتخابات باید آنچه اراده مردم است اتفاق بیفتد

وی با بیان اینکه در انتخابات باید آنچه اراده مردم است اتفاق بیفتد نه چیز دیگری ادامه داد: در هیت عالی نظارت استان جز این روند، چیز دیگری وجود ندارد.

رئیس عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای لرستان با تاکید بر رعایت اصل بی طرفی در انتخابات گفت: مجریان، ناظران و بازرسان انتخابات باید خواسته های شخصی و گروهی خودمان را بگذریم زیرا ما پذیرفته ایم که مجری و ناظر انتخابات باشیم و باید اصل بی طرفی را رعایت کنیم.

ملکشاهی افزود: اگر ما در انتخابات مسئولیت نداشته باشیم می توانیم از هر قشری، سلیقه ای و طیفی حمایت کنیم اما زمانی که در انتخابات مسولیت داریم باید رفتارمان فرق کند و از آرا مردم صیانت کنیم.

وی ادامه داد: امروز سلایق سیاسی در کشور ما متنوع هستند و مانند، سال های گذشته که فقط دو طیف اصلاح طلب و اصولگرا وجود داشت، نیست پس باید به همه سلایق احترام بگذاریم ولی موظف نیستیم نظرات همه را تامین کنیم.

حضور همه سلایق در هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای لرستان

رئیس عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای لرستان اظهار کرد: این امکان وجود، ندارد که نظر و سلیقه همه در انتخابات تامین شود ولی تلاش شده است که از همه طیف ها به ویژه در طیف اصلی سیاسی لرستان در امر نظارت و اجرای انتخابات وجود داشته باشد.

ملکشاهی گفت: در خرم آباد به عنوان مرکز استان که البته کمی حساسیت در آن بیشتر است نیز به تناسب از طیف های اصلی اصولگرا و اصلاح طلب استفاده شده و در شهرستان های دیگر از جمله نورآباد، الشتر و …نیز افراد به تناسب، از همه طیف ها در امر نظارت بر انتخابات، وجود دارد.

وی اضافه کرد: ما برای همه سلیقه ها با مراعات رفتار کرده ایم و سعی کرده ایم از همه طیف ها در این زمینه در همه شهرستان ها وجود داشته باشد و غیر از این نیز تخلف است زیرا می خواهیم انتخاباتی سالم داشته باشیم.

رئیس عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای لرستان گفت: اساس کارها در هیئت عالی نظارت بر انتخابات استان و شهرستان همین موضوع است که قانون تشکیلات و وظایف شوراهای اسلامی و انتخاب شهرداران بر آن حاکم است.

انتخابات در کشور ما مظهر اراده مردم است

ملکشاهی اظهار کرد: رعایت وحدت و هماهنگی بین مسئولان برگزار کننده انتخابات و صیانت از آرا آنها در دستور کار هیئت عالی نظارت بر انتخابات استان است زیرا اگر وحدت نداشته باشیم، از کنار یکدیگر پراکنده و متلاشی می شویم.

وی گفت: این همایش با هدف هماهنگی و آموزش اعضای هیئت نظارت بر انتخابات از جمله بازرسان، ناظران و…برگزار شده است.

رئیس عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای لرستان اضافه کرد: امروز در جامعه ما مردم در انتخاب عالی ترین مقامات کشور از جمله رهبری، ریاست جمهوری و …نقش دارند و انتخابات در کشور ما مظهر اراده مردم است و همه مردم از دورترین روستا تا نزدیکترین روستاها و شهرها از صدر تا ذیل در فرآیند انتخابات نقش دارند.

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. جناب آقای ملکشاهی!لطفابفرماییدبغیرازطرفداران جنابعالی کدام سلیقه سیاسی درهیات نظارت کوهدشت حضور دارد?!!!

  [پاسخ]

 2. آقای ملکشاهی خداوکیلی درشهرستان کوهدشت ناظران ازهردوطیف انتخاب شدن یافقط ازطرفداران جنابعالی درانتخابات سال گذشته؟؟؟؟؟خداوکیلی آیایک نفراز۵ نفرنظارت طرفدارآقای آزادبخت یاآقای امامی هستن؟؟؟؟؟پس چگونه ازسلامت انتخابات وصیانت ازآرا حرف می زنید؟؟

  [پاسخ]

 3. اراده ی ملت ؟هنوز علامت سوال ۷اسفند برداشته نشده است جاج الهیار ملکشاهی

  [پاسخ]

 4. حرف های جالبی فرمودند جناب ملکشاهی: همه سلایق!!!!!!!!!! صیانت از ارا !!! رای مردم!!!!!
  چرا این آقا داره به شعور مردم توهین میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط