سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۳:۱۷:۱۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۵در ۸:۱۰ ب.ظ تعداد بازدید: 196 بازدید کد خبر:65765 چاپ خبر

پرداخت تسهیلات به مراکز تحت نظارت، مشروط به مناسب سازی آن مرکز خواهد بود

0

مدیرکل بهزیستی لرستان:

پرداخت تسهیلات به مراکز تحت نظارت، مشروط به مناسب سازی آن مرکز خواهد بود. دکتر اسداله حیدری در جلسه نشست مدیر و و معاونین بهزیستی با موسسین و نمایندگان تشکل ها و مراکز غیردولتی تحت نظارت بهزیستی بر بهبود روند فعالیتها و افزایش خدمات دهی کیفی مراکز تاکید کرد. به گزارش کشکان، نشست مدیر، معاونین […]

پرداخت تسهیلات به مراکز تحت نظارت، مشروط به مناسب سازی آن مرکز خواهد بود.

دکتر اسداله حیدری در جلسه نشست مدیر و و معاونین بهزیستی با موسسین و نمایندگان تشکل ها و مراکز غیردولتی تحت نظارت بهزیستی بر بهبود روند فعالیتها و افزایش خدمات دهی کیفی مراکز تاکید کرد.

به گزارش کشکان، نشست مدیر، معاونین و کارشناسان تخصصی بهزیستی با موسسین و نمایندگان تشکلها و مراکز توانبخشی غیر دولتی و با هدف بررسی موانع و مشکلات مراکز و اهداف بهزیستی در خصوص برنامه ها واستراتژیها ی سازمان در خصوص واگذاری مراکز به بخش غیر دولتی، در ستاد بهزیستی برگزار شد.

“دکتر اسداله حیدری” مدیرکل بهزیستی لرستان در این نشست با تبیین استراتژی و برنامه های سازمان بهزیستی در خصوص واگذاری وظایف به مراکز غیر دولتی گفت: سیاست دولت برون سپاری خدمات به بخش خصوصی است و در بهزیستی نیز برای بهبود در ارائه خدمات به جامعه هدف، این موضوع در بخش های مختلف عملی و برون سپاری شده است.

وی با اشاره به  برون سپاری وظایف توسط بهزیستی گفت: بهزیستی باید به یک ناظر قوی تبدیل شود و نه یک مجری،  و با این نظارت، کیفیت کار وارائه خدمات توسط بخش خصوصی بالا رفته است اما نیاز به نظارت جدی بر نحوه عملکرد مراکز وجود دارد.

مدیرکل بهزیستی در بخش دیگری افزود: یکی از مواردی که باعث فساد در سیستم اقتصادی می شود، تولی گری دولت است که همه چیز در دست دولت است. و اگر بخش خصوصی حضورفعالی داشته باشد، خدمات واگذار شده موجب افزایش بهره برداری، بالا رفتن کیفیت کار، ایجاد اشتغال برای افراد تحصیل کرده و کاهش هزینه ها خواهد داشت.

دکتر حیدری در ادامه افزود: اگر دولت متولی ارائه خدمات باشد هزینه ها افزایش می یابد و خدمات ارائه شده ارزشش بیشتر ازآن چیزی  است که ما پرداخت می کنیم، و به خاطر شرایط اقتصادی کشور، نوعی استثمار نیروی انسانی بوجود می آید

وی با تبیین حقوق و تکالیف مراکز گفت: در سال آینده ملاک پرداخت تسهیلات بهزیستی به مراکز، نحوه عملکرد و مناسب سازی مراکز جهت تسهیل در تردد معلولین خواهد بود و مناسب سازی در واقع پارامتر مهم پرداخت تسهیلات به این مراکز خواهد بود.

مدیرکل بهزیستی در ادامه خواستار مطرح کردن شکایات، انتقادات و انتظارات و پیشنهادات مراکز شد و گفت: برای بهبود وضعیت موجود باید این مسائل را مطرح کنند تا منجر به بهبود خدمت رسانی شود.وی، سپس از مدیران مراکز خواست با وسواس و دقت نظر مسائل را نگاه کنند و از انجام کارهای خودسرانه پرهیز کنندخاطر نشان می شود ، در پایان نشست موسسین ونمایندگان مراکز غیردولتی دیدگاهها؛ مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند که مدیریت و معاونین بهزیستی در خصوص بررسی و رفع موانع آنها قول مساعد دادند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط