سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۰۳:۱۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۵در ۱۲:۵۰ ب.ظ تعداد بازدید: 354 بازدید کد خبر:65759 چاپ خبر

افتتاح طرح‌های عمرانی دانشگاه لرستان با حضور وزیر علوم

0

طرح گازرسانی به دانشگاه لرستان و بیمارستان تخصصی دامپزشکی این دانشگاه و آزمایشگاه مرکزی شماره دو دانشگاه لرستان روز شنبه در آیینی با حضور دکتر محمد فرهادی، وزیر علوم به بهره برداری رسید. به گزارش ایسنا، این طرح گازرسانی ۵۶۰۰ متر طول دارد که برای اجرای آن افزون بر چهار میلیارد ریال هزینه شده است. […]

طرح گازرسانی به دانشگاه لرستان و بیمارستان تخصصی دامپزشکی این دانشگاه و آزمایشگاه مرکزی شماره دو دانشگاه لرستان روز شنبه در آیینی با حضور دکتر محمد فرهادی، وزیر علوم به بهره برداری رسید.

به گزارش ایسنا، این طرح گازرسانی ۵۶۰۰ متر طول دارد که برای اجرای آن افزون بر چهار میلیارد ریال هزینه شده است.

همچنین، بیمارستان تخصصی دامپزشکی که با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد ریال و در زیربنای ۶۳۰ متر احداث شده و شامل آزمایشگاه، جراحی دام های بزرگ و کوچک، بخش داخلی دام های بزرگ، تصویر برداری، کالبد گشایی، طیور و داروخانه است توسط وزیر علوم افتتاح شد.

براساس این گزارش، در این بیمارستان تخصصی علاوه بر ارائه خدمات آموزشی و درمانی، داروخانه برای تامین داروی مورد نیاز دام نیز در نظر گرفته شده است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آغاز آیین بهر ه برداری از این طرح ها، با حضور در یادمان شهدای دانشگاه لرستان و قرائت فاتحه به جایگاه و مقام شهدای گمنام این دانشگاه ادای احترام کرد.

بهره‌برداری از آزمایشگاه مرکزی شماره دو دانشگاه لرستان با حضور وزیر علوم

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، امروز همچنین آزمایشگاه مرکزی شماره دو دانشگاه لرستان با حضور دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، استاندار لرستان، رئیس دانشگاه لرستان و تعدادی از مقامات محلی به بهره برداری رسید. این آزمایشگاه از مجهزترین تجهیزات آزمایشگاهی برخوردار است و به روزترین امکانات از جمله اتاقک رشد و تجهیزات کشت بافت در این آزمایشگاه مستقر است.

گفتنی است نزدیک به ۷۰۰ میلیون تومان برای تهیه ساختمان های این آزمایشگاه هزینه شده است و در زمینی به مساحت هزار متر مربع در محل سایت دانشکده کشاورزی دانشگاه لرستان احداث شده است.

همچنین دکتر محمد فرهادی که برای بازدید از طرح های عمرانی دانشگاهی و دیدار با دانشگاهیان لرستان به این استان سفر کرده از مجتمع کشت و صنعت استان لرستان بازدید کرد

بر اساس این گزارش در مجتمع کشت و صنعت لرستان ۵۰۰ نفر مشغول به کار هستند.

احداث سه گلخانه در این مجموعه از برنامه های پیش روی مجتمع کشت و صنعت است که فاز اول آن به وسعت ۱۰ هکتار طی سالجاری افتتاح شد.

براساس این گزارش، پیش بینی می شود که میزان سرمایه گذاری در مجموعه کشت و صنعت لرستان به ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیارد تومان برسد.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط