سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۱:۲۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۰ اسفند ۱۳۹۵در ۲:۲۸ ب.ظ تعداد بازدید: 277 بازدید کد خبر:65652 چاپ خبر

هفتمین جشنواره کتاب سال لرستان برگزار می‌شود

0

رئیس اداره ارشاد اسلامی پلدختر:

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر از برگزاری هفتمین جشنواره کتاب سال لرستان در این شهرستان خبر داد. به گزارش کشکان، غلامرضا محمودی ظهر سه شنبه در جلسه ستاد برگزاری کتاب سال لرستان در شهرستان پلدختر اظهار داشت: جشنواره  کتاب سال لرستان یکی از رویدادهایی است که امسال به میزبانی شهرستان پلدختر در […]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر از برگزاری هفتمین جشنواره کتاب سال لرستان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کشکان، غلامرضا محمودی ظهر سه شنبه در جلسه ستاد برگزاری کتاب سال لرستان در شهرستان پلدختر اظهار داشت: جشنواره  کتاب سال لرستان یکی از رویدادهایی است که امسال به میزبانی شهرستان پلدختر در این استان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه برگزاری این جشنواره اهمیت زیادی دارد گفت: در این جشنواره  اداره ارشاد شهرستان پلدختر با همکاری سایر دستگاه ها و فرمانداری شهرستان سعی دارد در اختتامیه برنامه مطلوبی اجرا کند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر افزود: در این جشنواره برترین نویسندگان استان لرستان حضور خواهند داشت و همچنین کتاب برتر سال ۹۴ معرفی خواهد شد.

محمودی گفت: باید دانش آموزان، دانشجویان و اساتید برای آشنایی با نویسندگان مطرح استان در این جشنواره حضور حداکثری و فعال داشته باشند.

وی با بیان اینکه کتاب یکی از ارکان مهم و از جایگاه ویژه ای برخوردار است گفت: شهرستان پلدختر نویسندگان برتری دارد که در این جشنواره شرکت می کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر افزود:  در این جشنواره که در سال «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل» که هفتمین دوره انتخاب دو سالانه کتاب لرستان برگزار می شود از آثار و مجموعه کتاب های تالیف نویسندگان بومی رونمایی خواهد شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط