سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۲:۴۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۸ اسفند ۱۳۹۵در ۸:۲۲ ب.ظ تعداد بازدید: 261 بازدید کد خبر:65598 چاپ خبر

۱۲ هزار نهال به یاد شهدای استان لرستان در کوهدشت کاشته شد‌

0

با حضور معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور؛

۱۲ هزار نهال به یاد شهدای استان لرستان و رزمندگان غرب و شمال غرب کشور با حضور معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور در شهرستان کوهدشت کاشته شد. به گزارش خبرنگار کشکان، امروز با حضور  سردار داوود غیاثی راد معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور، مدیرکل حفظ آثار لرستان و مسئولان […]

۱۲ هزار نهال به یاد شهدای استان لرستان و رزمندگان غرب و شمال غرب کشور با حضور معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور در شهرستان کوهدشت کاشته شد.

به گزارش خبرنگار کشکان، امروز با حضور  سردار داوود غیاثی راد معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور، مدیرکل حفظ آثار لرستان و مسئولان نیروی نظامی و انتظامی شهرستان کوهدشت ۱۲ هزار نهال به یاد شهداء کاشته شد.

گفتنی است؛ این برنامه با همکاری بنیاد شهید شهرستان کوهدشت و به یاد شهدای ۸ سال دفاع مقدس، شهدای انقلاب، شهدای غرب و شمال غرب و به ویژه  شهدای استان لرستان انجام شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان  در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۶۲۰۰شهید استان عنوان کرد: امروز به یاد شهدای غرب و شمال غرب کشور به ویژه شهید همایون ساکی، شهید صفر علی ایمانی و شهید علی مردان آزاد بخت از شهدای کوهدشت نهال کاشته شد.

وی به سرکشی معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور از خانواده شهید بهاروند و شهید دریکوند از شهدای ارتش در خرم‌آباد اشاره کرد و گفت: امروز با حضور سردار غیاثی‌راد سرکشی از خانواده شهید همایون ساکی، شهید صفر‌علی ایمانی و شهید علی مردان آزاد‌بخت نیز انجام می‌شود.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط