سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۱:۴۰:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۸ اسفند ۱۳۹۵در ۸:۰۴ ب.ظ تعداد بازدید: 337 بازدید کد خبر:65592 چاپ خبر

شورای شهر نورآباد با استعفاء یکی از اعضاء خود موافقت کرد

0

شورای شهر نورآباد با درخواست استعفاء یکی از اعضاء خود موافقت کرد. سید امین نوربخش عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر نورآباد اظهار داشت: در جلسه امروز شورای شهر یا استعفاء آقای علی حسین عباسپور موافقت شد. وی افزود: صرف نظر از اینکه شورا معتقد است استعفای آقای علی حسین عباسپور برای فرار از مسئولیت […]

شورای شهر نورآباد با درخواست استعفاء یکی از اعضاء خود موافقت کرد.

سید امین نوربخش عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر نورآباد اظهار داشت: در جلسه امروز شورای شهر یا استعفاء آقای علی حسین عباسپور موافقت شد.

وی افزود: صرف نظر از اینکه شورا معتقد است استعفای آقای علی حسین عباسپور برای فرار از مسئولیت و شانه خالی کردن از تعهد ایشان به مردم است و چنین اقداماتی را در فاصله کمتر از سه ماه مانده به پایان شورا، خالی از فایده و بمنظور بهره برداری های سیاسی می داند، اما با توجه به اینکه خدمت به مردم، امانت و افتخاری است که برای انجام آن باید اشتیاق و لیاقت داشت و با توجه به اصرار ایشان که با این اوضاع، انجام خدمت توسط وی را ممکن نمی دانیم، برای حفظ روحیه خدمتگذاری به مردم در سایر اعضای شورا و جایگزینی فرد علاقمندتر و برای حفظ منافع مردم و با توجه به اینکه مشارالیه برای چهارمین بار است که استعفای خود را تقدیم شورا می نماید با استعفای نامبرده موافقت شد.

نوربخش تصریح کرد: این مصوبه جهت تایید کمیته انطباق به فرمانداری ارسال شد.

گفتنی است، علی حسین عباسپور عضو علل بدل شورای شهر نورآباد در مرداد ماه ۹۴ به عنوان جایگزین محمد ستاری (شهردار کنونی نورآباد) وارد شورای شهر نورآباد شد و تا کنون بیش از چند بار از سمت خود استعفاء داده است.

مرجع: دلفان امروز

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط