سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۳:۱۴:۳۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۸ اسفند ۱۳۹۵در ۹:۱۵ ق.ظ تعداد بازدید: 308 بازدید کد خبر:65587 چاپ خبر

ابلاغ شیوه‌نامه انتخاب معلمان برگزیده لرستان/ انتخاب معلمان برگزیده در ۸ گروه

0

دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم آموزش و پرورش لرستان از ابلاغ شیوه‌نامه انتخاب معلمان برگزیده به مناطق و شهرستان‌های لرستان خبر داد و گفت: معلمان برگزیده استان در هشت گروه آموزگار، معاون، مدیران، دبیر، دبیر تربیت بدنی، مشاور، مراقبین سلامت و مربی پرورشی ارزیابی می‌شوند. خیرالله خیرایی، دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم آموزش و پرورش […]

دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم آموزش و پرورش لرستان از ابلاغ شیوه‌نامه انتخاب معلمان برگزیده به مناطق و شهرستان‌های لرستان خبر داد و گفت: معلمان برگزیده استان در هشت گروه آموزگار، معاون، مدیران، دبیر، دبیر تربیت بدنی، مشاور، مراقبین سلامت و مربی پرورشی ارزیابی می‌شوند.

خیرالله خیرایی، دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم آموزش و پرورش لرستان امروز، هشتم اسفند در جمع خبرنگاران، از ابلاغ شیوه‌نامه انتخاب معلمان برگزیده به مناطق و شهرستان‌های لرستان خبر داد.
وی افزود: در این دوره با رویکرد بومی و منطقه‌ای و اولویت شایستگی‌های علمی، پژوهشی، حرفه‌ای و معرفتی ۲۰۰ معلم برگزیده شهرستانی و منطقه‌ای و ۲۰ معلم برگزیده استانی انتخاب و در هفته معلم مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.
خیرایی ادامه داد: کار تشکیل ستاد و بررسی پرونده‌های معلمان برگزیده در سطح مدارس از هشتم اسفند‌ماه سال‌جاری آغاز شده و تا ۲۵ اسفندماه معلمان برگزیده مدارس با مناطق و شهرستان‌ها معرفی خواهند شد.
وی اضافه کرد: مناطق و شهرستان‌ها هم حداکثر تا ۱۷ فروردین‌ماه ۹۶ پرونده معلمان برگزیده خود را به استان ارسال خواهند کرد و پس از آن کمیته استانی بر اساس شاخص‌های اعلام شده، ۲۰ معلم برگزیده استان را شناسایی و معرفی خواهد کرد.
دبیر ستاد بزرگداشت سی و سومین یادواره بزرگداشت مقام معلم آموزش و پرورش لرستان با یادآوری این‌که یک معلم برگزیده هم به نمایندگی از معلمان برگزیده استان به کشور معرفی می‌شود، گفت: معلمان برگزیده استان در هشت گروه آموزگار، معاون، مدیران، دبیر، دبیر تربیت بدنی، مشاور، مراقبین سلامت و مربی پرورشی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. سلام مردم شهر کوهدشت باید خدمتتون عرض کنم که اعضایی شورای شهر کوهدشت دارن از فضای انتخابات سو استفاده می کنند و افرادی رو تو شهرداری استخدام می کنند

  [پاسخ]

 2. از خبرگزاری وزین کشکان خواهشمندیم نسبت به صادر نشدن ابلاغ فرهنگیان کوهدشت ، بعد از شش ماه خبررسانی کنند.

  [پاسخ]

 3. به علت باند بازی،سیاسی کاری ونفوذ اعضای شورای‌ شهر… مستقر در اداره در انتخاب معلم نمونه شرکت نمی کنیم چون از الان معلمان نمونه انتخاب شده به انان ابلاغ شده،ارزوداریم اداره اموزش وپرورش از یوغ ….، انحصار طلبی ،سلطه سالیز ازاد گردد ،

  [پاسخ]

 4. در جواب کامنت با عنوان کشکان باید گفت تعدادی از حکمهای همکاران فرهنگی مخالف با سالیز را دچار مشکل کردن بطوری که از حقوق دریافتی طبیعی انان کم شده جهت اطلاع ،شاید به همین علت ابلاغ،،،،،،،

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط