سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۳:۱۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۷ اسفند ۱۳۹۵در ۱:۲۵ ب.ظ تعداد بازدید: 235 بازدید کد خبر:65567 چاپ خبر

عشق و خدمت به خلق خدا، لازمه کار در نهاد حمایتی همچون بهزیستی است

0

مدیرکل بهزیستی لرستان:

جمعی از خیرین و معتمدین بهزیستی لرستان با حضور در ستاد بهزیستی با مدیرکل و معاونین دیدار و در خصوص چگونگی جذب مشارکت های مردمی تبادل نظر کردند. “دکتر اسداله حیدری” مدیرکل بهزیستی لرستان در ابتدای جلسه با تشریح اهداف و خدمات بهزیستی در حوزه های مختلف، عشق و خدمت به خلق خدا را لازمه […]

جمعی از خیرین و معتمدین بهزیستی لرستان با حضور در ستاد بهزیستی با مدیرکل و معاونین دیدار و در خصوص چگونگی جذب مشارکت های مردمی تبادل نظر کردند.

“دکتر اسداله حیدری” مدیرکل بهزیستی لرستان در ابتدای جلسه با تشریح اهداف و خدمات بهزیستی در حوزه های مختلف، عشق و خدمت به خلق خدا را لازمه کار در نهادی حکایتی همچون بهزیستی دانست و افزود: همدلی و همراهی خیرین با بهزیستی واقعاً ستودنی است و این عزیزان بازوان توانمند سازمان بهزیستی می باشند.

وی گفت: اگر چه رشد تکنولوژی و پیشرفت جوامع بشری از سنتی به صنعتی، نه تنها باعث رفاه بشر نشده، بلکه جامعه در حال گذار را با آسیب های نوپدید بر جوامع در حال توسعه  روبرو کرده است که دلیلش صرفاً رشد تکنولوژی و صنعتی شدن نیست.

مدیرکل بهزیستی با بیان اینکه قدرت و ظرفیت فرهنگ و مدیریت استفاده ازتکنولوژی و ماشین را به نفع جامعه نداریم گفت: در این میان نقش خیرین بواسطه جایگاه بی بدیلشان در خیر جمعی و هم چنین در مدیریت و ارتقاء فرهنگ استفاده از تکنولوژی و مهار آسیب های اجتماعی غیرقابل انکار است.

حیدری در ادامه عنوان کرد: جایگاه خیرین و بنیادهای خیریه بسیار با ارزش است که اینهمه، چیزی نمیتواند باشد، مگر به واسطه تفکر و نگاه تخصصی و با برنامه ای که به مسائل اجتماعی روز دارند.

در ادامه جلسه نماینده خیرین با تقدیر از فعالیت ها و عملکرد بهزیستی، این سازمان را نهادی حمایتی و خدمتگزار و مردمی معرفی و کمک و همراهی با بهزیستی را افتخاری برای جامعه خیرین بر شمرد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط