سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۹:۴۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۷ اسفند ۱۳۹۵در ۱۲:۵۴ ب.ظ تعداد بازدید: 211 بازدید کد خبر:65557 چاپ خبر

برخورد جدی با تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در شهرستان پلدختر

0

معاون فرماندار پلدختر تاکید کرد؛

معاون فرماندار پلدختر از برخورد جدی با تبلیغات زود هنگام انتخاباتی در این شهرستان خبر داد. به گزارش کشکان به نقل از مهر، امان اله بابایی ظهر شنبه در جلسه ستاد انتخابات شهرستان پلدختر اظهار داشت: صیانت از آرای مردم، برگزاری انتخابات سالم و قانونمند با هدف حضور حداکثری وظیفه مجریان انتخابات است. وی افزود: […]

معاون فرماندار پلدختر از برخورد جدی با تبلیغات زود هنگام انتخاباتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کشکان به نقل از مهر، امان اله بابایی ظهر شنبه در جلسه ستاد انتخابات شهرستان پلدختر اظهار داشت: صیانت از آرای مردم، برگزاری انتخابات سالم و قانونمند با هدف حضور حداکثری وظیفه مجریان انتخابات است.

وی افزود: نظام ما نظامی مردم سالار و مبتنی بر انتخابات بوده و این مسئله با گذشت ۳۸ سال به این نظام مشروعیت و مقبولیت بخشیده است.

 معاون فرماندار پلدختر گفت: با هماهنگی های صورت گرفته افرادی که می خواهند نامزد انتخابات پیش رو شوند برای گواهی عدم سوء پیشینه با معرفی به بخشداری و فرمانداری معرفی نامه خود را تحویل بگیرند.

بابایی افزود: همه دستگاه های شهرستان موظف و مکلف به همکاری در امر برگزاری انتخابات سالم هستند و باید تمام امکانات خود را در این راستا در سطح شهرستان در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند و کوچکترین بی توجهی در ارائه امکانات و عدم همکاری مشمول برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

وی گفت: مجریان انتخابات موظفند که انتخابات را با دلسوزی، رعایت اصل بی طرفی و به نحو شایسته بر اساس مر قانون برگزار کنند.

 معاون فرماندار پلدختر افزود: چنانچه افرادی از مجریان در هر سمت و جایگاهی در روند برگزاری انتخابات اصل بی طرفی که مهم ترین اصل است را زیر سوال ببرند پذیرفته نیست و با آنها برخورد جدی خواهد شد.

بابایی گفت: رعایت  اصل بی طرفی در هر موقعیت و وضعیتی موجب جلب اعتماد و باور مردم و همه گروههای سیاسی نسبت به سلامت انتخابات و حضور حداکثری مردم می شود.

وی گفت: ستاد انتخابات شهرستان پلدختر در راستای برگزاری انتخابات سالم و قانونمند همراه با حضور حداکثری مردم تمام سعی خود را به کار خواهد گرفت و با هرگونه جرائم انتخاباتی و تبلیغات زودهنگام برخورد جدی خواهد کرد.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط