سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۶:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۵در ۵:۵۰ ب.ظ تعداد بازدید: 366 بازدید کد خبر:65537 چاپ خبر

هتل صخره ای، ماشین شاسی بلند و تدبیری خاک خورده!

0

کاندیداگرام نوشت: نشریه مبشرصبح در شماره ۱۴ خود در خرداد سال ۹۱ بود که به نقد عملکرد هتل صخره ای خرم آباد کاریکاتوری انتشار داد که بدون هیچ توضیح اضافه آن را در پایان این گزارش انتشار می دهیم. کاریکاتوری که نشان میدهد با یک عدد فرغون پول را برای هتل  بالا میبرند و از […]

کاندیداگرام نوشت: نشریه مبشرصبح در شماره ۱۴ خود در خرداد سال ۹۱ بود که به نقد عملکرد هتل صخره ای خرم آباد کاریکاتوری انتشار داد که بدون هیچ توضیح اضافه آن را در پایان این گزارش انتشار می دهیم.

کاریکاتوری که نشان میدهد با یک عدد فرغون پول را برای هتل  بالا میبرند و از ان سو یک عدد ماشین شاسی بلند خارج می شود!!

لازم به ذکر است که این هتل در سال ۷۹ اغاز به کار کرد  و تا اوایل سال ۸۰ توانست ۳۰۰۰میلیون ریال از بانک ملی تسهیلات بگیرد و حتی بعد از اختلافاتش با بانک ملی با کمک بانک  صنعت و معدن با بانک ملی تسویه شود.

اما در ۸سال دولت احمدی نژاد عملا این پروژه تنها یک اسم بود.

این هتل سالها در میان بی تدبیری مسئولان ، سکوت نمایندگان و عدم مطالبه گری بسیاری از کنشگران و فعالان رسانه ای به یک میراث تبدیل شد!

اما با تغییر دولت احمدی نژاد و آغاز به کار دولت تدبیروامید ، در لرستان گردشگری مورد توجه ویژه ای قرار گرفت.
با دستور استاندار، هتل تعیین تکلیف شد و از صاحبان قبلی پس گرفته شد و به سرمایه گذار جدید واگذار گردید.اینروزها خبر می رسد که در دولت تدبیروامید مردم لرستان کم کم باید شاهد پایان وضعیت نامطلوب هتل صخره ای باشند که سخره ی میان مردم و گاه رسانه ها بود.

هتل صخره ای در حال تکمیل شدن است،هتلی که در صورت افتتاح کامل می تواند در جذب مهمانان و گردشگران نوروزی و سایر ایام تعطیل تاثیر بسیاری داشته باشد

کاریکاتور هتل صخره ای و ماشین شاسی بلند درج در مبشر صبح سال ۱۳۹۱

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. دولت تدبیرهم هیچ کاری انجام نداده برا لرستان لطفا واقع بین باشیم و از تعصب کورکورانه بپرهیزیم

    [پاسخ]

  2. امثال مبشر صبح کاری غیر از عیب جویی نمیدانند. پیشنهاد هم که ندارند. بقایای جریان احمدی نژادند. من می شناسم شان. همیشه دنبال اینند که خودشان را به عنوان جریان انقلابی جا بیندازند. اما برای هر کاری حتی تقلب، میزانی از توانایی و شایستگی و از خودگذشتگی لازم است که گاهی نیست.
    پاسخ نمیدهند که چرا در عصر «دلار باران نفتی»، دولت مود مجبوبشان به مدت هشت سال ساختمان این هتل متروکه شده بود. اما ناراحتند که در این دوره با تسهیلگری دولت بخش خصوصی دارد آن را به بهره برداری می رساند.
    مبشر صبح در اصل ماکت کیهان است. در اصل از نوع چینیِ کیهان است.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط