سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۳:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۵در ۱۲:۵۱ ب.ظ تعداد بازدید: 365 بازدید کد خبر:65505 چاپ خبر

برگزاری همایش روز مهندس در لرستان

0

همایش بزرگداشت روز مهندسین صبح امروز در سالن اجتماعات بانک صادرات استان برگزار شد. به گزارش کشکان، استاندار لرستان در این همایش گفت: خلاقیت به عنوان اساسی ترین ارکان و هویت و شناسنامه مهنـدس می تواند موتور محرکه علوم مهندسی در دستیابی به اهداف مورد نظر باشد. هوشنگ بـازوند قدرت تصمیم گیری و آزادی عملِ […]

همایش بزرگداشت روز مهندسین صبح امروز در سالن اجتماعات بانک صادرات استان برگزار شد.

به گزارش کشکان، استاندار لرستان در این همایش گفت: خلاقیت به عنوان اساسی ترین ارکان و هویت و شناسنامه مهنـدس می تواند موتور محرکه علوم مهندسی در دستیابی به اهداف مورد نظر باشد.
هوشنگ بـازوند قدرت تصمیم گیری و آزادی عملِ منطقی را از اصول مهم برای ایجاد خلاقیت برشمرد و افزود: حفظ روحیه خطر پذیری و ریسک پذیری از دیگر موارد مهمی ست که مهندسان باید با عمل به آن در جهت ارتقاء علوم مهندسی گام بردارند.
بسطامی عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی معدن استان هم در این همایش با بیان اینکه از ۱۲ هزار و ۱۲۰ معدن کشور، ۲۳۶ معدن آن در لرستان وجود دارد گفت: ۱۷ هزار واحد صنعتی در کشور وجود دارد که هزار و ۴۲۶ واحد آن در لرستان فعالیت می کنند.
امیری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هم اجرای طرح مجریان ذیصلاح را در جهت جلوگیری از هدررفت نیروی انسانی و سرمایه ملی دانست و بر ضرورت آن تاکید کرد.
پروفسور بابادی عضو هیات علمی دانشگاه بصره و استاد دانشگاه لندن نیز با تاکید بر لزوم بهبنه سازی بتن در کشور برای استحکام بیشتر، استفاده از بتن های نسل نوین و فوق توانمند را با توجه به مقاوم بودن و به صرفه بودن آن در ایجاد سازه ها ضروری دانست.
کرم رضا پور مسوول سازمان بسیج مهندسین سپاه استان هم در ادامه تکیه برتوان مهندسین داخلی را از راهکارهای مهم برای تحقق برنامه اقتصاد مقامتی در کشور دانست.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط